خدمات حمل هوایی

حمل هوایی چیست؟

حمل هوایی به نقل و انتقال بار توسط هواپیما گفته می‌شود. در روش حمل و نقل هوایی، بار می‌تواند به صورت محموله‌های کوچک و یا بسیار بزرگ حمل شود. نقل و انتقال  به خارج از کشور برنامه‌ریزی‌های زیادی را می‌طلبد. در این مسیر شما حتماً به مشاوره و دریافت خدمات از  یک شرکت حمل و نقل بین المللی هوایی احتیاج پیدا خواهید کرد.

شرکت بازرگانی بین المللی همراه دژ، یک شرکت حمل و نقل هوایی است که با توجه به تجربه و تخصص خود، انواع کالاها  را در کوتاه‌ترین زمان ممکن به صورت هوایی حمل می‌کند.

چرا از خدمات حمل هوایی استفاده کنیم؟

مهم‌ترین دلیل استفاده از روش حمل هوایی در جابجایی بار، سرعت آن است. زمان‌بندی ارسال کالا در این نوع حمل بسیار آسان‌تر از سایر روش‌هاست. مثلاً در مورد حمل دریایی، رسیدن کالا به مقصد، با توجه به منطقه مورد نظر، می‌تواند بین چند هفته تا چند ماه به طول بیانجامد. شرکت همراه دژ به دلیل حمل تخصصی هوایی انواع کالا، این توانایی را دارد تا خدمات حمل هوایی را در سراسر دنیا و در کوتاه ترین زمان ممکن  ارائه دهد.

 اگرچه هزینه حمل هوایی مقداری بیشتر از سایر روش‌هاست، اما برای حمل کالا با حجم پایین، می‌تواند مقرون به صرفه و بهترین روش حمل باشد.

برای ارسال بار .

تدارکات حمل هوایی

در حمل و نقل هوایی‌، نحوه بسته‌بندی کالا یکی از مهم‌ترین موارد است. محموله‌ها در سایر روش‌های حمل می‌بایست به صورت حرفه‌ای بسته‌بندی شوند. در شرکت‌هایی مانند شرکت همراه دژ که خدمات حمل و نقل هوایی بین المللی را به صورت حرفه‌ای انجام می‌دهند، بسته‌بندی تخصصی جزء قانون امنیتی است و بسته‌بندی افراد (صاحبان کالا) مورد تایید نیست.

این شرکت‌ها طبق استانداردهای بین‌المللی، کالای شما را بسته‌بندی محکم (در صورت نیاز در کارتن یا جعبه‌های چوبی) می‌کنند. در نهایت بارها به صورت یک پالت جمع آوری شده تا تمامی وسایل در محفظه حمل، کنار یکدیگر قرار گیرند و جابه‌جایی آن‌ها راحت‌تر شود. تمام محموله‌ها در بسته‌بندی‌های ضدآب پیچیده می‌شوند و با نوار چسب یا تسمه به یکدیگر متصل می‌شوند. محموله‌ها قبل از بارگیری هواپیما اسکن X RAY می‌شوند. البته بار شما در مقصد نیز اسکن خواهد شد و سایر اقدامات امنیتی نیز، بسته به گمرک کشور مقصد، انجام خواهد گرفت.

خدمات حمل هوایی

زمان حمل هوایی

بازه زمانی مورد نیاز جهت ارسال هوایی کالا از مرحله جمع‌آوری تا تحویل کالا در مقصد به عواملی مانند فاصله کشور نقصد بستگی دارد و این زمان می‌تواند از ۲ روز تا نهایتا ۲ هفته (کشور‌های دور) به‌طول می‌انجام. کالای شما اول در گمرک کشور خودتان مورد بررسی قرار می‌گیرد و سپس یکبار در فرودگاه کشور مقصد. بنابراین زمان تحویل کالای شما، حدودی اعلام می‌شود

هزینه حمل هوایی (هزینه ارسال بار به سراسر دنیا)

هزینه حمل هوایی کالای شما، با توجه به تعداد آیتم باری که قصد حمل آنها را دارید، توسط شرکت حمل و ایرلاینی که استفاده می‌کنید، مشخص می‌شود. معمولاً شرکت‌های حمل و نقل بین‌المللی با تجربه، بهترین گزینه را انتخاب می‌کنند. این ایرلاین‌ها هزینه را براساس وزن کالا محاسبه می‌کنند. باید در نظر داشته باشید بین وزن و وزن حجمی، هر کدام بیشتر باشد، همان مبنای محاسبه قرار می‌گیرد. هزینه نهایی با توجه به وزن و حجم کالای شما بیان می‌گردد. هزینه‌های حمل هوایی بر اساس وزن و حجم کالای شما محاسبه می‌شود، که البته در محاسبه هزینه‌ها بیمه را نباید فراموش کرد.

برای اینکه ذهنیت شفاف تری نسبت به هزینه های حمل و نقل هوایی داشته باشید، می‌توانید با ما تماس بگیرید تا جزئیات بیشتری را در اختیار شما بگذاریم، زیرا معمولاً نمی‌توان یک قیمت نهایی بسیار دقیق به مشتری داد. در محاسبه هزینه جزئیات بسیاری باید در نظر گرفته شود، به همین دلیل کارشناسان حمل در شرکت‌های حمل‌کننده از جمله شرکت همراه دژ، حدود قیمتی را به عنوان راهنما، به جای قیمت نهایی و گارانتی شده، اعلام می‌کنند. این به این دلیل است که تنها زمانی می‌توان قیمت نهایی حمل را اعلام کرد که محموله، توسط شرکت حمل‌کننده جمع‌آوری و وزن شده باشد.

امیدواریم که توانسته باشیم برخی سوالات شما در مورد حمل هوایی را پاسخ دهیم. درصورت داشتن هر گونه ابهامی در مورد حمل هوایی، با مشاوران ما تماس بگیرید.

حمل و نقل هوایی چه مزایا و معایبی دارد؟

مزایای حمل هوایی

معایب حمل هوایی

حمل هوایی بار به دبی

ما در شرکت همراه دژ ایرانیان، با داشتن مجوز حمل هوایی از سازمان هواپیمایی کشوری می‌توانیم بار‌های شما را به دبی ارسال کنیم.

بسته بندی (پکینگ) کالای شما و مراحل گمرکی و اخذ مدارک لازم و سپس بارنامه و حمل کالا توسط ایرلاین‌های مطمئن و برجسته دنیا به عهده شرکت همراه دژ خواهد بود.کارشناسان حمل هوایی ما در تمامی مراحل کنار شما خواهند بود.

برای اطلاع بیشتر از قوانین و نکات مهم در حمل هوایی کالا به دبی روی لینک کلیک کنید.

ارسال بار غیر تجاری به ترکیه

حمل هوایی به ترکیه

حمل هوایی بار به‌صورت مسافری ، ارسال لوازم منزل، بسته‌بندی استاندارد، ارسال بار تجاری، انجام تشریفات گمرکی و تحویل کالا در مقصد موردنظر از جمله خدمات ارسال بار و کالا به ترکیه است که توسط شرکت همراه دژ انجام می‌شود. همه این خدمات و تک‌تک نیازهای ارسال مرسوله با وجود سابقه طولانی همراه دژ و همچنین حضور نیروهای متخصص همراه دژ، از زیرمجموعه‌های سپاهان همراه، در ترکیه میسر و آسان شده است.

برای ارسال هوایی کالا به ترکیه روی لینک کلیک کنید.