حمل بسته‌های کوچک و اسناد

پست سریع بین المللی هوایی

برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید:

تلفن: 02162015251

موبایل: 09379185804

یکی از راه‌های قابل اطمینان، موثر، سریع و مقرون به صرفه برای ارسال کالا به داخل و خارج از کشور حمل هوایی بین‌المللی است. در این شیوه حمل، مرسولات به درخواست مشتری، در مقابل پرداخت هزینه مربوطه، به مقصد مورد نظر به اقصی نقاط دنیا ارسال می‌شوند.

در روش حمل بسته‌های کوچک و اسناد از روش هوایی، بسته‌های ارسالی به مقاصد بین‌المللی تحت پوشش شرکت پست بین‌المللی قرار می‌گیرد.

با توجه به رشد شهرها و همچنین مسافت‌های طولانی بین شهرها و کشورهای مختلف، برای اینکه حمل بسته‌های کوچک و اسناد با سرعت و اطمینان بالاتر انجام پذیرد، پست از طریق حمل هوایی مانند پست مدارک به خارج از کشور راه‌اندازی شده است. حمل هوایی به دلیل سرعت بالا در ارسال مرسولات، طرفداران بسیاری را به خود اختصاص داده است.

خوب است بدانید در حمل هوایی، زمان تحویل کالا یا مرسولات به مقصد به صورت تخمینی برآورد شده است و زمان دقیق آن مشخص نمی‌شود. به همین جهت در ابتدای دریافت مرسوله یک بازه زمانی را به فرستنده اعلام می‌کنند.

خدمات حمل هوایی

  1. ارسال نامه‌ها و پاکت‌های بزرگ و کوچک از جمله مدارک و اسناد معتبر
  2. ارسال بسته‌ها و بارهای تجاری با ابعاد و سایزهای سنگین صنعتی و تجاری
  3. بسته‌بندی کالا در مبداء و مقصد
  4. بیمه کردن کالاهای خطرناک و با ارزش
  5. سرویسDoor to Door درب به درب
  6. انبارداری مدرن در مبداء و مقصد
  7. تحویل به لیست مقصد بین‌المللی
  8. ردیابی آنلاین (Online Tracking) بسته ارسالی تا زمانی که کالا به مقصد مورد نظر تحویل داده شود قابل ردیابی است.

مزیت‌های حمل هوایی بین المللی

حمل هوایی یکی از جدیدترین و سریع‌ترین روش‌های ارسال انواع کالاها و مدارک به داخل و خارج از کشور است.

پست از طریق حمل هوایی علاوه بر سرعت بالای ارسال کالا، قیمت مناسبی دارد.

در ارسال کالا با حمل هوایی، این امکان وجود دارد تا بسته ارسالی خود را زیر نظر داشته باشید و در لحظه آگاه شوید که مرسولات در چه مرحله ای از پروسه ارسال قرار دارند.

اگر محصول ارزشمندی را از طریق حمل هوایی به مقصد ارسال ‌کنید، می‌توانید با پرداخت یک هزینه جداگانه، بسته یا محصول را بیمه کرده و با آسودگی خاطر مرسوله خود را جهت حمل هوایی تحویل دهید.

در حمل هوایی، بسته‌بندی کالا نیز توسط شرکت‌های حمل و نقل هوایی بین المللی انجام می‌شود تا مشتری از هر نظر با خیال آسوده بار خود را تحویل شرکت حمل هوایی داده و از آسیب دیدگی و امنیت فیزیکی کالا نگرانی نداشته باشد.

حمل هوایی سریع چه هزینه هایی دارد؟

از آنجایی که حمل هوایی یک روش پست سریع است، هزینه ارسال مرسولات با توجه به وزن بسته‌ها، متفاوت است. به این معنا که هرچه کالا حجیم تر یا سنگین‌تر باشد، هزینه پست هوایی آن نیز بالاتر می‌رود.

مسأله دیگری که در هزینه‌های پست هوایی دخیل است، مسافت موجود بین مبدأ و مقصد است، اگر ارسال محموله در داخل کشور و بین شهرها صورت پذیرد، هزینه کمتری نسبت به هزینه ارسال هوایی بین‌المللی ارسال مرسولات از داخل کشور به خارج از کشور را در بر خواهد داشت.

کالاهایی که امکان حمل هوایی ندارند؟

در ارسال کالاها از طریق حمل هوایی  می بایست تمامی قوانین کشورهای مبداء و مقصد را در نظر داشته باشید.

کالاهایی که حمل و نقل آنها از طریق حمل هوایی ممنوع شده است عبارتند از :

حمل بسته های کوچک