فریت بار به کویت ۳ تا ۵ روز کاری

برای مشاوره تماس بگیرید.

چرا فِرِیت با همراه دژ؟

ارسال door to door

پشتیبان اختصاصی

ارسال ۳ تا ۵ روز کاری

کارشناسان باتجربه

پرداخت ریالی

کویت به دلیل نزدیکی به ایران از قدیم مراودات پررونقی داشته است. اگر قصد مهاجرت دارید یا مسافر، دانشجو، بازرگان و فعال در حوزه‌های صنعت و کشاورزی هستید می‌توانید از خدمات ارسال لوازم شخصی، کالای تجاری، نمایشگاهی یا نمونه به شهرهای کشور کویت بهره ببرید. کافی است با شرکت حمل و نقل بین المللی همراه دژ ایرانیان تماس بگیرید و از کارکنان متخصص ما مشاوره‌های  لازم را دریافت کنید. در ادامه برای راهنمایی شما مخاطب گرامی اطلاعات مفید و کاربردی برای ارسال لوازم و کالای خود را خواهیم آورد.

فریت بار مسافری و لوازم شخصی به کویت

فریت بار به کویت

شاید شما هم با چنین شرایطی مواجه شده باشید که نتوانید همه بار خود را از طریق بار مسافری حمل کنید. در چنین شرایطی متوجه خواهید شد که هزینه اضافه‌بار مسافری هنگام پرواز بسیار زیاد بوده و علاوه بر این وسایل و لوازم منزل به مقدار زیاد را نمی‌توان از سالن مسافری فرودگاه به همراه خود به مقصد برد. بهترین راه استفاده از فریت بار مسافری از طریق شرکت‌های حمل هوایی است. فریت بار این امکان را به شما خواهد داد تا مقدار زیادی از لوازم شخصی و منزل خود را با ارائه بلیت و پاسپورت به گمرک پایانه صادراتی بار به کشور کویت حمل کنید.

شرکت حمل هوایی همراه دژ ایرانیان با داشتن پروانه فعالیت خدمات بار هوایی از سازمان هواپیمایی کشوری آماده ارائه مشاوره به شما مسافر گران‌قدر و همچنین حمل لوازم شما از درب منزل به فرودگاه امام خمینی و انجام تمامی مراحل بارنامه  و تشریفات گمرکی تا ارسال بار به مقصد، همراه شما خواهد بود.

مدارک لازم برای فریت بار مسافری به کویت

 • اصل پاسپورت
 • بلیت هواپیما
 • کارت ملی
 • لیست بار (packing list)

فریت بار تجاری به کویت

شما بازرگانان فعال در حوزه‌های صنعت، کشاورزی یا هر حرفه‌ای که بازار کالا و محصول خود را در کشور کویت پیدا کرده‌اید و قصد ارسال یا صادرات آن را دارید، برای انجام تمامی مراحل حمل کالا از درب کارخانه، محل تولید یا شرکت، به فرودگاه امام خمینی و سپس تشریفات گمرکی، بسته‌بندی، صدور بارنامه و ارسال آن با شرکت‌های هواپیمایی داخلی و خارجی استفاده از خدمات فریت بار به کویت که توسط شرکت های حمل و نقل بین المللی ارائه میشوند مناسب شماست.

مدارک لازم برای فریت بار تجاری به کویت

 • کارت بازرگانی و معرفی‌نامه شرکت.
 • مجوزهایی از قبیل گواهی مبدأ یا گواهی بهداشت و در صورت لزوم گواهی سازمان‌های مربوطه دیگر.
 • لیست کالا (packing list)
 • اینوویس (invoice)

مدارک لازم برای فریت بار نمایشگاهی به کویت

 • پروانه یا جواز گمرکی کالای نمایشگاهی
 • مدارک احراز هویت

فریت بار نمایشگاهی به کویت

اگر تولیدکننده یک محصول صنعتی و یا یک اثر هنری هستید و قصد شرکت در نمایشگاه‌های موردنظر در کویت را دارید، شرکت همراه دژ ایرانیان آماده انجام تمامی مراحل فریت بار نمایشگاهی به شهر مقصد  است.

فریت بار مرجوعی به کویت

کالای مرجوعی کالای وارداتی است که قبل از ترخیص از گمرک برای ورود قطعی یا موقت به دلیل مغایر بودن با قوانین گمرکی  و یا انصراف گیرنده با دلایل موجه، اجازه ورود به داخل کشور را نیافته و به کشور صادرکننده عودت داده می‌شود.

شرکت همراه دژ ایرانیان این امکان را برای شما صاحب کالای مرجوعی فراهم نموده است تا کالای مذکور را به  شهر موردنظر شما در کویت  بارنامه و ارسال کند.

مدارک لازم برای فریت بار مرجوعی

 • پروانه یا جواز گمرکی
 • مدارک احراز هویت

هزینه فریت بار به کویت

نرخ فریت بار به کویت

هزینه حمل بار  به  کویت موارد متعددی مثل: وزن، حجم، ماهیت و شهر موردنظر  بستگی دارد. همچنین شرکت‌های هواپیمایی داخلی و خارجی نیز نرخ حمل متفاوتی با یکدیگر دارند. شرکت همراه دژ ایرانیان مناسب‌ترین نرخ و مطمئن‌ترین خطوط هواپیمائی را برای حمل کالای شما پیشنهاد خواهد داد.

مراحل فریت بار مسافری و تجاری به کویت

 1. تماس با شرکت همراه دژ ایرانیان و دریافت مشاوره و هماهنگی‌های لازم.
 2. حمل بار از منزل، کارخانه، محل تولید، یا شرکت به پایانه صادراتی بار فرودگاه امام خمینی.
 3. بسته‌بندی کالا در صورت نیاز (بسته‌بندی بار باید منطبق بر استانداردهای شرکت هواپیمایی باشد)
 4. ارائه مدارک موردنیاز گمرک و تنظیم فرم‌های مربوطه (مسافری یا تجاری) و ارائه آن به گمرک.
 5. توزین کالا
 6. صدور بارنامه، رزرو بار و تسویه‌حساب هزینه‌های مالی.
 7. بازرسی کالا توسط حراست پایانه صادرات بار فرودگاه امام خمینی.

 

در این مرحله کالای شما پذیرش نهایی شده و در انتظار برای بارگیری در ظروف بار هواپیمایی و سرانجام ارسال به مقصد یعنی کشور هلند است.

شرح مختصری از کشور کویت

کویت کشوری کوچک و ثروتمند در جنوب غربی ایران است. این کشور در انتهای خلیج‌فارس قرار دارد و از شمال با عراق و از جنوب با عربستان سعودی همسایه است.

 کویت با ایران نیز مرزهای دریایی مشترک دارد و دارای طول ساحلی تقریباً 500 کیلومتر است.

 اکثر جمعیت کشور در تراکم شهری پایتخت شهر کویت زندگی می‌کنند. در سال 2022، کویت دارای 4.67 میلیون نفر جمعیت بود که 1.85 میلیون نفر آن شهروند کویتی هستند درحالی‌که 2.8 میلیون باقیمانده اتباع خارجی از بیش از 100 کشور هستند.

کشور کویت

کویت قبل از نفت یک بندر تجاری استراتژیک میان بین‌النهرین، ایران و هند بود. از سال 1946 تا 1982، این کشور تحت مدرنیزه‌سازی گسترده‌ای قرار گرفت که عمدتاً بر اساس درآمد حاصل از تولید نفت بود. در دهه 1980، کویت یک دوره بی‌ثباتی ژئوپلیتیکی و یک بحران اقتصادی را پس از سقوط بازار سهام تجربه کرد. در سال 1990، پس از اختلافات تولید نفت با همسایه عراق، این کشور مورد حمله قرار گرفت و توسط عراق تحت فرمان صدام حسین به یکی از استان‌های عراق الحاق شد. اشغال کویت توسط عراق در سال 1991 پس از مداخله نظامی ائتلاف نظامی به رهبری ایالات متحده و کشورهای مختلف دیگر به پایان رسید.

وضعیت اقتصادی کشور کویت

کویت کشوری توسعه‌یافته با اقتصاد پردرآمد است که ششمین ذخایر بزرگ نفت جهان را در اختیار دارد. دینار کویت باارزش‌ترین واحد پول در جهان و پنجمین کشور ثروتمند جهان از نظر درآمد ناخالص ملی سرانه است. در سال 2009، کویت دارای بالاترین شاخص توسعه انسانی در جهان عرب بود. کویت بیشترین تعداد افراد بدون تابعیت را در کل منطقه دارد. کویت یکی از اعضای مؤسس شورای همکاری خلیج‌فارس است.

💡نکات پایانی نکات قابل‌بررسی در خصوص فریت بار مسافری و تجاری به کویت

ضروری است حداقل یک ماه تا دوهفته قبل از تصمیم ارسال بار به کویت با شرکت حمل هوایی همراه دژ ایرانیان تماس گرفته و اطلاعات کامل را از کارکنان بخش صادرات ما دریافت کنید. گمرک فرودگاه امام خمینی روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیل رسمی، تعطیل است.

نظرات برخی از مشتریان ما

آقای مردانیمدیرعامل گز باستان
بیشتر بخوانید
ما چندین بار با شرکت سپاهان همراه همکاری داشتیم که انصافا از عملکرد شرکت بسیار راضی هستیم برای مثال سرکار خانم روزبهانی بابت پیگیری و راهنمایی‌ها و حتی واریزی ما یکبار به مشکل برخورد و به ما اعتماد کردن و پیگیری کارش رو انجام دادن و برای همه بچه‌های سازمان آرزوی موفقیت دارم و بسیار علاقمندم که لاین دریایی شما هم به کیفیت و قدرت لاین هوایی سازمان برسد و ما بتوانیم در آن لاین هم با هم همکاری داشته باشیم.
آقای اصغریایران ایر
بیشتر بخوانید
بسته رسید و ترخیص هم کردن و با خودشون بردن و بسیار بسیار عالی بود اینجانب به شخصه فوق‌العاده فوق‌العاده فوق‌العاده از شما رضایت دارم به دلیل اینکه تموم مراحل کارها رو لحظه‌ای انجام دادین. ممنونم از محبتتون.
شکیبا ستودهدانشجو
بیشتر بخوانید
از خدمات سازمان راضی بودم چون با توجه به تخمین که میزدم برای ارسال بار به ایران که انتظار دو هفته رو داشتم اما بار طی یک هفته به دستم می‌رسید حتی باری که نزدیک عید بود و تو اون شرایط هم بسته خیلی زود و به موقع به دستم رسید و امنیت ارسال بار بسیار بالا بوده و همچنین رفتار و برخورد بسیار حرفه‌ای با بنده در تایم کاری و غیر کاری داشتید.
المیرا مهدی زادهدانشجو
بیشتر بخوانید
ارسال بسته به کشور سوئد داشتم که با پیگیری‌های سرکار خانم روزبهانی کارها به خوبی و در زمان معین شده انجام شد.
قبل
بعدی
5/5 - (2 امتیاز)