بسته بندی تخصصی کالای تجاری

بسته‌بندی کالای تجاری به صورت تخصصی

بسته‌بندی کالای تجاری یکی از دغدغه‌های اصلی مسافرین و همچنین آیتم‌های مهم جهت ایمن‌سازی و به سلامت رسیدن کالاها می‌باشد. نحوه بسته‌بندی‌ها می‌بایست براساس ماهیت، ابعاد و اهمیت حمل کالا صورت گرفته و با توجه به استانداردهای حمل و شرایط شرکت حمل‌کننده مطابقت داشته باشد.

نحوه بسته‌بندی کالای تجاری برای حمل هوایی به نیروی متخصص و افراد کارآزموده نیاز دارد. زیرا بسته‌بندی استاندارد و اصولی کالاها در حمل و نقل هوایی تاثیرگذار است. بسته‌بندی استاندارد و مناسب در هنگام جابه جایی و حمل و نقل کالاها را ز خطر صدمات احتمالی به میزان زیادی حفظ می‌کند.

بسته‌بندی لوازم شکستنی با حساسیت بیشتر و با پکینگ ویژه صورت گرفته و به دلیل استفاده از پالت‌های چوبی با مبالغ ویژه‌ای اضافه بر حمل بار به مسافرین و یا تجار پیشنهاد می‌شود. جهت بسته‌بندی مواد فاسدشدنی، همچون سبزیجات، میوه و گوشت علاوه بر  پکینگ ویژه ، labeling خاص کالا به روی جعبه در نظر گرفته شده است، در برخی مواقع در این نوع بسته‌بندی‌ها، از یخ خشک جهت به سلامت رسیدن مواد خوراکی استفاده می‌شود.

در  بسته‌بندی‌ها از ابزارهای معمول مانند: کارتن، پلاستیک حباب‌دار، پاکت، سلفون، مقوا و کاغذ، صندوق، جعبه‌های مخصوص برای حمل کالاها از طریق فریت‌بار، بسته‌بندی کارگو، بسته‌بندی لوازم منزل مهاجر و … استفاده می‌شود.

کیفیت مطلوب مواد مورد استفاده در بسته‌بندی کالای تجاری برای حمل هوایی، کارایی و ابعاد مناسب بر هزینه ارسال هوایی محموله تاثیرگذار است. روش صحیح بسته‌بندی و لوازم مورد استفاده به میزان قابل توجهی باعث سهولت در بارگیری، استفاده بهینه از فضای موجود در انبار وسیله نقلیه و تسریع در حمل کالاها می‌شود.

بسته بندی کالای تجاری

بسته بندی بار فریت و کارگو

بسته بندی بار هوایی و یا بسته بندی فریت بار توسط شرکت های حمل هوایی به دو صورت انجام می شود:

  • بسته‌بندی اولیه: بسته‌بندی کالاها به دست کارشناسان متخصص شرکت حمل و نقل هوایی
  • بسته‌بندی ثانویه: پالت‌بندی کالا و یا ساخت جعبه‌های چوبی برای انواع کالا

چرا بسته بندی بار هوایی باید به دست متخصصین انجام شود؟

وزن حجمی در بسته‌بندی بار هوایی بسیا اهمیت داشته و بر هزینه تاثیر دارد.
کیفیت موارد مصرفی در بسته‌بندی بار هوایی در امنیت و سهولت بارگیری موثر است.
عدم اطلاع کافی از قوانین بین‌المللی فریت بار باعت بسته‌بندی غیر استاندارد و تحمیل هزینه‌های پیش‌بینی نشده را در برخواهد داشت.

بسته‌بندی بار هوایی شرکت همراه دژ

شرکت همراه دژ ایرانیان یکی از شرکت‌های زیرمجموعه شرکت سپاهان همراه است، که با هدف ارائه خدمات حمل و نقل هوایی بین‌المللی و دارا بودن مجوز رسمی و قانونی خدمات بار هوایی از سازمان هواپیمایی کشوری، این امکان را به وجود آورده است تا هر نوع کالا را بدون هیچ‌گونه محدودیتی، از اقصی نقاط جهان و با بهترین کیفیت در کمترین زمان ممکن حمل نماید.

یکی از خدمات ویژه شرکت همراه دژ ایرانیان، بسته‌بندی کالای تجاری به صورت تخصصی است. درصورت نیاز به اطلاعات بیشتر و مشاوره لطفا با شماره‌های زیر تماس حاصل فرمایید.