فریت بار به هلند

چرا فریت با همراه دژ؟

ارسال door to door

ارسال door to door

ارسال 3 تا 5 روز

ارسال 3 تا 5 روز کاری

پرداخت ریالی

پرداخت ریالی

پشتیبانی اختصاصی

پشتیبان اختصاصی

کارشناسان با-تجربه

کارشناسان باتجربه

دانشجویان، مسافران، بازرگانان و فعالان صنعتی در سفر هوایی به هلند می‌توانند به هر میزان که بار داشته باشند را از طریق فریت بار به هلند انجام دهند. ارسال لوازم شخصی، کالای تجاری، نمایشگاهی یا نمونه کالا به شهرهای کشور هلند را به‌صورت فریت بار به شرکت حمل هواِیی همراه دژ ایرانیان بسپارید و با خیال آسوده سفر کنید.

کشور هلند

هلند کشوریست واقع در شمال غربی اروپا که قلمرو دریایی بسیار وسیعی دارد. در اروپا، هلند از دوازده استان تشکیل شده و از شرق با آلمان، از جنوب با بلژیک و از شمال و غرب با خط ساحلی دریای شمال همسایه است. این کشور همچنین با هر دو کشور و با بریتانیا در دریای شمال مرزهای دریایی مشترک دارد.

چهار شهر بزرگ هلند عبارت هستند از: آمستردام، روتردام، لاهه و اوترخت. آمستردام پرجمعیت‌ترین شهر و پایتخت کشور است. درحالی‌ که لاهه مقر کل ایالات، کابینه و دادگاه عالی ایالات متحده است.

بندر روتردام شلوغ‌ترین بندر اروپا است. این کشور یکی از اعضای مؤسس اتحادیه اروپا، منطقه یورو، G10، ناتو، OECD و WTO و همچنین بخشی از منطقه شینگن و اتحادیه سه‌جانبه بنلوکس است. این کشور میزبان چندین سازمان بین‌دولتی و دادگاه‌های بین‌المللی است که مرکز بسیاری از آن‌ها در لاهه است. در نتیجه به آن «پایتخت قانونی جهان» می‌گویند.

هلند عضو اتحادیه اروپا(EU) است و بنابراین دسترسی کامل به بازار واحد اروپا دارد. البته این تنها دلیل نیست، زیرا این کشور همچنین دارای قراردادهای تجاری بین‌المللی زیادی است که گزینه‌های واردات و صادرات سریع به تمام نقاط جهان را تسهیل می‌کند.

پیشنهاد خواندنی: فریت بار به آمریکا

معرفی فرودگاه بین‌المللی اسخیپول آمستردام AMS

فرودگاه آمستردام یکی از قدیمی‌ترین فرودگاه‌های جهان است که در سال ۱۹۱۶ در زمینی کشاورزی در منطقه هارلمرمیر(Haarlemmermeer) پایه‌گذاری شد. فرودگاه اسخیپول آمستردام(Schiphol Amesterdam Airport) یک فرودگاه همگانی و مسافربری است که در جنوب غربی آمستردام، پایتخت هلند قرار دارد. این فرودگاه به شهر آمستردام خدمات‌رسانی می‌کند و دروازه‌ای برای ورود به این کشور است. بسیاری از خطوط هوایی از بریتانیا و تعداد زیادی از کشورهای دیگر در سراسر جهان به اسخیپول پرواز می‌کنند. این فرودگاه یکی از پررفت‌وآمدترین فرودگاه‌های دنیا است و در آن بحث ترانزیت هوایی بار هم انجام می‌پذیرد. فرودگاه اسخیپول آمستردام در ابتدا به‌عنوان یک مقر هوایی و نظامی افتتاح شد اما در نهایت طولی نکشید که در این فرودگاه، هواپیماهای مسافربری به کار گرفته شدند و زمینه کاری این مقر هوایی را از نظامی به مسافربری تغییر دادند. در مجموع سالانه بیش از 58 میلیون مسافر به داخل و خارج فرودگاه منتقل می‌شود. فرودگاه اسخیپول در حال حاضر چهارمین فرودگاه بزرگ اروپا و سومین فرودگاه شلوغ اروپا است.

خطوط هوایی فعال آمستردام

امکانات فرودگاه آمستردام

برای ارسال بار .

فریت بار مسافری و لوازم شخصی به هلند

حتماً می‌دانید که هزینه اضافه‌بار مسافری هنگام پرواز بسیار زیاد بوده و علاوه بر این وسایل و لوازم منزل به مقدار زیاد را نمی‌توان از سالن مسافری فرودگاه به همراه خود به مقصد برد. بهترین راه استفاده از فریت بار مسافری  از طریق شرکت‌های حمل هوایی است. فریت بار این امکان را به شما خواهد داد تا مقدار زیادی از لوازم شخصی و منزل خود را با ارائه بلیت و پاسپورت به گمرک پایانه صادراتی بار به کشور هلند حمل کنید.

شرکت حمل هوائی همراه دژ ایرانیان با داشتن پروانه فعالیت خدمات بار هوایی از سازمان هواپیمایی کشوری آماده ارائه مشاوره  به شما مسافر گران‌قدر و همچنین حمل لوازم شما از درب منزل به فرودگاه امام خمینی و انجام تمامی مراحل بارنامه  و تشریفات گمرکی تا ارسال بار به مقصد، همراه شما خواهد بود.

پیشنهاد خواندنی: فریت بار به استرالیا

مدارک لازم برای فریت بار مسافری به هلند

فریت بار تجاری به هلند

شما بازرگان محترم و فعال در حوزه‌های صنعت، کشاورزی، یا هر حرفه‌ای که بازار کالا یا محصول خود را در کشور هلند پیدا کرده‌اید و قصد ارسال یا صادرات آن را دارید، شرکت حمل هوایی همراه دژ ایرانیان همراه شما برای ارائه مشاوره و انجام تمامی مراحل حمل کالا از درب کارخانه، محل تولید یا شرکت، به فرودگاه امام خمینی و سپس تشریفات گمرکی، بسته‌بندی، صدور بارنامه و ارسال آن با معتبرترین شرکت‌های هواپیمایی داخلی و خارجی خواهد بود.

مدارک لازم برای فریت بار تجاری به هلند

فریت بار نمایشگاهی به هلند

اگر تولیدکننده یک محصول صنعتی و یا یک اثر هنری هستید و قصد شرکت در نمایشگاه‌های موردنظر در هلند را دارید، شرکت همراه دژ ایرانیان آماده انجام تمامی مراحل فریت بار نمایشگاهی به شهر مقصد  است.

مدارک لازم برای فریت بار نمایشگاهی به هلند

فریت بار مرجوعی به هلند

کالای مرجوعی کالای وارداتی است که قبل از ترخیص از گمرک برای ورود قطعی یا موقت به دلیل مغایر بودن با قوانین گمرکی  و یا انصراف گیرنده با دلایل موجه، اجازه ورود به داخل کشور را نیافته و به کشور صادرکننده عودت داده می‌شود.

شرکت همراه دژ ایرانیان این امکان را برای شما صاحب کالای مرجوعی فراهم نموده است تا کالای مذکور را به  شهر موردنظر شما در هلند بارنامه و ارسال کند.

مدارک لازم برای فریت بار مرجوعی

هزینه و نرخ فریت بار به هلند موارد متعددی مثل: وزن، حجم، ماهیت و شهر موردنظر  بستگی دارد. همچنین شرکت‌های هواپیمایی داخلی و خارجی نیز نرخ حمل متفاوتی با یکدیگر دارند. شرکت حمل هوایی بین المللی همراه دژ ایرانیان مناسب‌ترین نرخ و مطمئن‌ترین خطوط هواپیمائی را برای حمل کالای شما پیشنهاد خواهد داد.

مراحل فریت بار مسافری و تجاری به هلند

تماس با شرکت همراه دژ ایرانیان و دریافت مشاوره و هماهنگی‌های لازم.

حمل بار از منزل، کارخانه، محل تولید، یا شرکت به پایانه صادراتی بار فرودگاه امام خمینی.

بسته‌بندی کالا در صورت نیاز (بسته‌بندی بار باید منطبق بر استانداردهای شرکت هواپیمایی باشد)

ارائه مدارک موردنیاز گمرک و تنظیم فرم‌های مربوطه (مسافری یا تجاری) و ارائه آن به گمرک.

توزین کالا

صدور بارنامه، رزرو بار و تسویه‌حساب هزینه‌های مالی.

بازرسی کالا توسط حراست پایانه صادرات بار فرودگاه امام خمینی.

در این مرحله کالای شما پذیرش نهایی گردیده و در انتظار برای بارگیری در ظروف بار هواپیمایی و سرانجام ارسال به مقصد یعنی کشور هلند است.

نکات قابل‌بررسی و تامل در خصوص فریت بار مسافری و تجاری به هلند

ضروری است حداقل یک ماه تا دوهفته قبل از تصمیم ارسال بار به هلند با شرکت حمل هوایی همراه دژ ایرانیان تماس گرفته و اطلاعات کامل را از کارکنان بخش صادرات ما دریافت کنید. گمرک فرودگاه امام خمینی روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیل رسمی، تعطیل است.

سوالات متداول

قیمت هر کیلو بار هوایی به هلند چقدر است؟

با توجه به نوسانات و عدم ثبات نرخ ارز، شما می‌توانید جهت دریافت تعرفه حمل بار به هلند، با کارشناسان همراه دژ تماس گرفته و ضمن اعلام وزن بار مورد نظر خود، اطلاعات و راهنمایی‏ های لازم در مورد هزینه فریت بار به هلند را به دست آورید.

ارسال بار به هلند با پست چگونه است؟

هزینه پست به هلند توسط شرکت ملی پست کاملا مشخص است. البته محدودیت‌هایی برای ارسال بسته پستی وجود دارد که استفاده از این روش را با مشکل مواجه می‌کند. مدت زمان ارسال بسته پستی به هلند چیزی حدود یک هفته کاری است.

آیا قیمت فریت بار به شهر‏های مختلف هلند فرق دارد؟

در حالت کلی تعرفه‏ فریت بار به همه شهرهای هلند تقریبا یکسان است و تفاوت چندانی ندارد.

نظرات کاربران درباره‌ی همراه دژ