حمل کالای سنگین

در حمل‌و‌نقل هوایی درخواست مشتریان برای بارهای oversize یا اصطلاحاً سایزهای با ابعاد خارج از استاندارد یا همان کالای سنگین از طریق رزرو با هواپیمایی Freighter امکان‌پذیر است. این نوع هواپیما به شکل تخصصی بارهایی با سایز بزرگ را به مقاصد مختلف جابه‌جا می‌کند. توجه داشته باشید که برای فریت‌بار از پروازهای تجاری استفاده می‌شود، نه کارگــــــو!  

همان‌طور که می‌دانید کارگو بار تجاری است و با هواپیماهای مخصوص و بسیار بزرگ مانند هواپیما‌های مانند بلوگا یا آنتونف ۲۲۵ ارسال می‌شود.

کالای oversize
کالای سنگین

شرایط حمل کالای Oversize

برای فریت بار، باید دقت داشته باشید که در حدود دو هفته قبل از پرواز می‌بایست با یکی از شرکت‌های فریت بار، کالای سنگین ( کالای Oversize )  خود را از لحاظ وزن حجم و… هماهنگ کنید. با ارائه اطلاعات دقیق از محموله خود، کارشناسان فریت بار می‌توانند تمام مراحل ارسال بار را با دقت بیشتری انجام دهند. فریت بار به طور معمول چند روز پیش از پرواز مسافر انجام می‌گیرد. از همین رو بهتر است که زمان‌بندی مناسبی را برای بسته‌بندی و فریت بار انتخاب کنیم.

درصورت نبود پرواز به مقصد مورد نظر، کالای سنگین ( کالای Oversize ) با پرواز چارتری با هماهنگی فرستنده و گیرنده کالا انجام می‌شود. البته به دلیل رزرو کل فضای هواپیما شامل هزینه بالاتری خواهد بود. نکته حائز اهمیت دیگر، ابعاد استاندارد هر پرواز است که امکان دارد با یکدیگر متفاوت باشند.  تمامی موارد باید پیش از رزرو، با شرکت حمل کننده کالا چک شود. 

حمل کالای سنگین همراه دژ

شرکت همراه دژ ایرانیان با هدف ارائه خدمات حمل و نقل هوایی بین‌المللی و دارا بودن مجوز رسمی و قانونی خدمات بار هوایی از سازمان هواپیمایی کشوری، امکان ارائه حمل هوایی کالای سنگین ( کالای Oversize ) را دارد.

برای آگاهی از هزینه حمل کالای خطرناک و بهره‌‍گیری از خدمات حمل هوایی این شرکت با تماس با شمارۀ زیر تماس بگیرید. 

برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید:

تلفن:

02162015292

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *