خدمات حمل Door to Door

شرکت همراه دژ ایرانیان خدمات Door to Door حمل هوایی کالا را از چین، امارات و ایران به اقصی نقاط دنیا در بستری امن و مطمئن با بالاترین سرعت و بهترین قیمت ارائه می‌دهد. این خدمات برای چین به امارات و چین به ایران بدون محدودیت، در احجام و اوزان مختلف قابل ارائه است.

دارا بودن مجوز حمل بین‌المللی از سازمان هواپیمایی کشوری و همچنین آشنایی کامل از قوانین گمرکی حمل هوایی بین‌المللی، این امکان را برای ما به وجود آورده است، تا کالاهای تجاری و غیرتجاری مشتریان را با سریعترین روش و حداقل تشریفات گمرکی انجام دهیم.

شرکت همراه دژ ایرانیان با بهره‌گیری از توانمندی‌های تیم متخصص لجستیکی هوایی در کشور چین، امارات متحده عربی، ایران این توانایی را دارد تا محموله‌های وارداتی و صادراتی را با بالاترین کیفیت و کوتاه‌ترین زمان ممکن به روش هوایی حمل نماید.

چرا خدمات door to door ؟

  • کم کردن هزینه های خدمات بازرگانی بین‌المللی
  • کاهش زمان ارسال و تحویل محموله
  • آسان کردن واردات و صادرات (عدم نیاز به حضور مشتری)
  • اعتماد و اطمینان (مسئولیت‌پذیری خدمات دهنده)
  • ارسال بار به اقصی نقاط دنیا
خدمات door to door

این شرکت کالای شما را از درب کارخانه یا انبار مبداء دریافت نموده و تمامی خدمات حمل هوایی را در سریع‌ترین زمان انجام داده و در محل مورد نظر مشتری نیز تحویل می‌دهد. مجموعه همراه دژ ایرانیان با داشتن انبار مسقف در نزدیکی فرودگاه بین‌المللی امام خمینی، قادر به دپوی محموله‌ها در شرایط استاندارد انبارداری با حضور تیم متخصص و آموزش دیده می‌باشد.

همانطور که می‌دانید مجموعه‌های حمل هوایی جهت فعالیت در حوزۀ بین‌المللی، نیاز به دریافت مجوزها و نمایندگی‌های متعددی دارند. مجموعه همراه دژ ایرانیان با به کارگیری تیمی بسیار قوی، آموزش دیده و باتجربه در حوزه حمل هوایی در اقصی نقاط دنیا، محدودیتی در ارائه خدمات با کیفیت حمل هوایی بین‌المللی ندارد.

در صورت نیاز به دریافت هرگونه اطلاعات در حوزه حمل و نقل هوایی  و یا درخواست خدمات خاص با این مجموعه تماس بگیرید.

دیگر خدمات ما

شرکت همراه دژ  یکی از شرکت‌های زیرمجموعه شرکت سپاهان همراه است که با هدف ارائه خدمات حمل و نقل هوایی بین‌المللی و دارا بودن مجوز رسمی و قانونی خدمات بار هوایی از سازمان هواپیمایی کشوری، این امکان را به وجود آورده است تا هر نوع کالا را بدون هیچ‌گونه محدودیتی، از اقصی نقاط جهان و با بهترین کیفیت در کمترین زمان ممکن حمل نماید.