فریت بار به آلمان (مسافری،تجاری،نمایشگاهی و مرجوعی)

فریت بار به آلمان

فریت بار به زبان ساده برای کسانی است که می‌خواهند باری بیشتر از بار مسافری با خود از طریق پرواز حمل کنند و درگیر پرداخت اضافه‌بار نشوند. فریت بار به آلمان معمولاً برای کسانی که قصد مهاجرت دارند، مسافران، دانشجوها و حتی بازرگان حوزه‌های صنعت و کشاورزی مورداستفاده قرار می‌گیرد و بسیار به‌صرفه‌تر از جریمه اضافه‌بار مسافری است.

اگر می‌خواهید کالای شخصی، تجاری، نمایشگاهی یا نمونه به شهرهای کشور آلمان بفرستید، بهتر است در ابتدا با شرکت حمل هواِیی همراه دژ ایرانیان تماس بگیرید و از کارکنان متخصص ما مشاوره‌های لازم را دریافت کنید. در ادامه برای راهنمایی شما مخاطب گرامی اطلاعات مفید و کاربردی برای ارسال لوازم و کالای به آلمان را خواهیم آورد.ما با داشتن پروانه فعالیت خدمات بار هوایی از سازمان هواپیمایی کشوری آماده ارائه مشاوره به مسافران و همچنین حمل لوازم شما از درب منزل به فرودگاه امام خمینی و انجام تمامی مراحل بارنامه و تشریفات گمرکی تا ارسال بار به مقصد، همراه شما خواهیم بود.

فریت بار مسافری و لوازم شخصی به آلمان

هزینه اضافه‌بار مسافری هنگام پرواز بسیار زیاد بوده و علاوه بر این وسایل و لوازم منزل به مقدار زیاد را نمی‌توان از سالن مسافری فرودگاه به همراه خود به مقصد برد. بهترین راه استفاده از فریت بار مسافری از طریق شرکت‌های حمل هوایی است. فریت بار این امکان را به شما خواهد داد تا مقدار زیادی از لوازم شخصی و منزل خود را با ارائه بلیت و پاسپورت به گمرک پایانه صادراتی بار به کشور آلمان حمل کنید.

درباره برلین پایتخت آلمان

برلین با مساحت 891 کیلومترمربع و حدود 3.5 میلیون نفر پایتخت آلمان است. تاریخ پایتخت آلمان در طول قرن‌ها پر از تغییرات بوده است. برلین پایتخت پادشاهی پروس (1701-1918)، امپراتوری آلمان (1871-1918)، جمهوری وایمار (1919-1933) و رایش سوم (1933-1945) بود.

پس از جنگ جهانی دوم برلین شرقی پایتخت آلمان شرقی شد. برلین غربی، خوب، این منطقه محصور آلمان غربی (اما نه پایتخت) بود که توسط دیوار برلین احاطه شده بود. از زمان اتحاد مجدد آلمان در سال 1990، برلین دوباره پایتخت آلمان شد، اگرچه تا سال 1999 طول کشید که دولت آلمان از بن به برلین نقل‌مکان کرد و اکنون دوباره بزرگ‌ترین شهر، از نظر وسعت و جمعیت است.

برلین پایتخت آلمان

فرودگاه فرانکفورت؛ قلب حمل هوایی اروپا

در اینجا شرح مختصری از خدمات نگهداری و ارسال بار در فرودگاه فرانکفورت ارائه می‌شود. این فرودگاه یکی از مجهزترین فرودگاه‌های کشور آلمان است. فرودگاه فرانکفورت که در قلب اروپا قرار دارد، مرکز باربری پیشرو اروپا و یکی از 10 فرودگاه برتر در سراسر جهان است.

فرودگاه فرانکفورت اروپا را به جهان متصل می‌کند که برای جابه‌جایی سریع، ایمن و حرفه‌ای انواع محموله‌ها عالی است. سالانه بیش از 2.3 میلیون تن بار در فرودگاه فرانکفورت جابه‌جا می‌شود. این امر FRA را به مرکز باربری پیشرو در اروپا و یکی از مهم‌ترین هاب‌های حمل‌ونقل در اروپا تبدیل می‌کند. بیش از 130 شرکت هواپیمایی مسافربری و باربری فرانکفورت را با 357 مقصد در 105 کشور (2019) متصل می‌کند.

بیشتر از هر مکان دیگری در اروپا، حمل‌ونقل بار در اینجا مستقر هستند. این امر فرانکفورت را به‌ویژه برای خطوط هوایی جذاب می‌کند. یکی از دلایل این امر موقعیت مرکزی فرودگاه در قلب اروپا است. این فرودگاه تنها 18 ساعت با کامیون از تمام کشورهای اروپایی قابل‌دسترسی است و مستقیماً به شلوغ‌ترین بزرگراه اروپا متصل است.

گفتنی است فرودگاه فرانکفورت امکانات پیشرفته‌ای از قبیل محوطه مواد فاسدشدنی، حیوانات زنده، دارو، کالاهای باارزش، کالاهای خطرناک و خدمات پست هوائی دارد.

فرودگاه فرانکفورت

مدارک لازم برای فریت بار مسافری به آلمان

 • اصل پاسپورت
 • بلیت هواپیما
 • کارت ملی
 • لیست بار   (packing list)

فریت بار تجاری به آلمان

شما بازرگان محترم و فعال در حوزه‌های صنعت، کشاورزی، و هر حرفه‌ای که بازار کالا و محصول خود را در کشور آلمان پیدا کرده‌اید و قصد ارسال یا صادرات آن را دارید، شرکت حمل هوایی همراه دژ ایرانیان همراه شما برای ارائه مشاوره و انجام تمامی مراحل حمل کالا از درب کارخانه، محل تولید و شرکت، به فرودگاه امام خمینی و سپس تشریفات گمرکی، بسته‌بندی، صدور بارنامه و ارسال آن با معتبرترین شرکت‌های هواپیمایی داخلی و خارجی خواهد بود.

مدارک لازم برای فریت بار تجاری به آلمان

 • کارت بازرگانی و معرفی‌نامه شرکت
 • مجوزهایی از قبیل گواهی مبدأ و گواهی‌های مربوطه
 • لیست کالا یا پکینگ لیست
 • اینویس 

فریت بار نمایشگاهی به آلمان

اگر تولیدکننده یک محصول صنعتی و یا یک اثر هنری هستید و قصد شرکت در نمایشگاه‌های موردنظر در آلمان را دارید، شرکت همراه دژ ایرانیان آماده انجام تمامی مراحل فریت بار نمایشگاهی به شهر مقصد است.

مدارک لازم برای فریت بار نمایشگاهی به آلمان

 • پروانه یا جواز گمرکی کالای نمایشگاهی
 • مدارک احراز هویت

فریت بار مرجوعی به آلمان

کالای مرجوعی کالای وارداتی است که قبل از ترخیص از گمرک برای ورود قطعی یا موقت به دلیل مغایر بودن با قوانین گمرکی و یا انصراف گیرنده با دلایل موجه، اجازه ورود به داخل کشور را نیافته و به کشور صادرکننده عودت داده می‌شود. این امکان را برای شما صاحب کالای مرجوعی فراهم شده تا کالای مذکور را به شهر موردنظر شما در آلمان بارنامه و ارسال کنید.

مدارک لازم برای فریت بار مرجوعی

 • پروانه یا جواز گمرکی
 • مدارک احراز هویت

هزینه فریت بار به آلمان

هزینه حمل بار به آلمان موارد متعددی مثل: وزن، حجم، ماهیت و شهر موردنظر بستگی دارد. همچنین شرکت‌های هواپیمایی داخلی و خارجی نیز نرخ حمل متفاوتی با یکدیگر دارند. شرکت همراه دژ ایرانیان مناسب‌ترین نرخ و مطمئن‌ترین خطوط هواپیمائی را برای حمل کالای شما پیشنهاد خواهد داد.

فضای داخلی فرودگاه فرانکفورت

مراحل فریت بار مسافری و تجاری به آلمان

در این قسمت 7 مرحله ضروری برای فریت بار مسافری و تجاری به آلمان را آورده ایم.

1- تماس با شرکت همراه دژ ایرانیان و دریافت مشاوره و هماهنگی‌های لازم.

2- حمل بار از منزل، کارخانه، محل تولید و شرکت به پایانه صادراتی بار فرودگاه امام خمینی.

3- بسته‌بندی کالا در صورت نیاز (بسته‌بندی بار باید منطبق بر استانداردهای شرکت هواپیمایی باشد)

4- ارائه مدارک موردنیاز گمرک و تنظیم فرم‌های مربوطه (مسافری یا تجاری) و ارائه آن به گمرک.

5- توزین کالا

6- صدور بارنامه، رزرو بار و تسویه‌حساب هزینه‌های مالی.

7- بازرسی کالا توسط حراست پایانه صادرات بار فرودگاه امام خمینی.

در این مرحله کالای شما پذیرش نهایی گردیده و در انتظار برای بارگیری در ظروف بار هواپیمایی و سرانجام ارسال به مقصد یعنی کشور آلمان است.

نکات قابل‌بررسی در خصوص فریت بار مسافری و تجاری به آلمان

ضروری است حداقل یک ماه تا دوهفته قبل از تصمیم ارسال بار به آلمان با شرکت حمل هوایی همراه دژ ایرانیان تماس گرفته و اطلاعات کامل را از کارکنان بخش صادرات ما دریافت کنید. گمرک فرودگاه امام خمینی روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیل رسمی، تعطیل است.

ساعات اداری:

ساعات غیر اداری:

5/5 - (2 امتیاز)
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.