فریت بار به آلمان تخصص ماست!

برای مشاوره تماس بگیرید

فریت بار مسافری به آلمان ۳ تا ۵ روز کاری

فریت بار به زبان ساده برای کسانی است که می‌خواهند باری بیشتر از بار مسافری با خود از طریق پرواز حمل کنند و درگیر پرداخت اضافه‌بار نشوند. فریت بار به آلمان معمولاً برای کسانی که قصد مهاجرت دارند، مسافران، دانشجوها و حتی بازرگان حوزه‌های صنعت و کشاورزی مورداستفاده قرار می‌گیرد و بسیار به‌صرفه‌تر از جریمه اضافه‌بار مسافری است.

اگر می‌خواهید کالای شخصی، تجاری، نمایشگاهی یا نمونه به شهرهای کشور آلمان بفرستید، بهتر است در ابتدا با شرکت حمل هوایی همراه دژ ایرانیان تماس بگیرید و از کارکنان متخصص ما مشاوره‌های لازم را دریافت کنید. در ادامه برای راهنمایی شما مخاطب گرامی اطلاعات مفید و کاربردی برای ارسال لوازم و کالای به آلمان را خواهیم آورد. ما با داشتن پروانه فعالیت خدمات بار هوایی از سازمان هواپیمایی کشوری آماده ارائه مشاوره به مسافران و همچنین حمل لوازم شما از درب منزل به فرودگاه امام خمینی و انجام تمامی مراحل بارنامه و تشریفات گمرکی تا ارسال بار به مقصد، همراه شما خواهیم بود.

چرا فِرِیت با همراه دژ؟

ارسال door to door

پشتیبان اختصاصی

ارسال ۳ تا ۵ روز کاری

کارشناسان باتجربه

پرداخت ریالی

فریت بار به اروپا

هر مسافری که عازم اروپا باشد تنها مجاز به همراه داشتن مقدار مشخصی بار در هنگام سفر است و به ازای مازاد بار باید پای کانتر پرواز جریمه هنگفتی را پرداخت نماید، در این مواقع بهترین پیشنهاد به فرد برای کاهش هزینه‌ها فریت بار به اروپا می‌باشد. یکی از روش‏ها برای ارسال بار به اروپا، حمل و نقل هوایی بار است. با شرکت حمل و نقل بین ‏المللی همراه دژ محموله شما پس از بسته بندی، در فرودگاه امام خمینی تحویل کارشناسان میگردد و طی 3-5 روز کاری در مقصد تحویل شما خواهد شد. حمل هوایی به دلیل سرعت تحویل بالا و همچنین ایمنی کالا روش مناسبی برای ارسال بار به خارج از کشور است.

فریت بار مسافری و لوازم شخصی به آلمان

وسایل و لوازم به مقدار زیاد را نمی‌توان از سالن مسافری فرودگاه به همراه خود به مقصد برد. بهترین راه برای ارسال وسایل خانه به آلمان استفاده از فریت بار مسافری از طریق شرکت‌های حمل هوایی است. فریت بار به آلمان این امکان را به شما خواهد داد تا مقدار زیادی از لوازم شخصی و منزل خود را با ارائه بلیت و پاسپورت به گمرک پایانه صادراتی بار به کشور آلمان حمل کنید.

برای ترخیص کالای صادراتی حمل و نقل هوایی حل اختلافات گمرکی فرم زیر را پر کنید

برای دریافت خدمات فرم زیر را پر کنید

این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

درباره برلین پایتخت آلمان

برلین با مساحت 891 کیلومترمربع و حدود 3.5 میلیون نفر پایتخت آلمان است. تاریخ پایتخت آلمان در طول قرن‌ها پر از تغییرات بوده است. برلین پایتخت پادشاهی پروس (1701-1918)، امپراتوری آلمان (1871-1918)، جمهوری وایمار (1919-1933) و رایش سوم (1933-1945) بود.

پس از جنگ جهانی دوم برلین شرقی پایتخت آلمان شرقی شد. برلین غربی، خوب، این منطقه محصور آلمان غربی (اما نه پایتخت) بود که توسط دیوار برلین احاطه شده بود. از زمان اتحاد مجدد آلمان در سال 1990، برلین دوباره پایتخت آلمان شد، اگرچه تا سال 1999 طول کشید که دولت آلمان از بن به برلین نقل‌مکان کرد و اکنون دوباره بزرگ‌ترین شهر، از نظر وسعت و جمعیت است.

ارسال بار به آلمان-برلین

با مهم ترین فرودگاه‏ های آلمان آشنا شوید!

کشور آلمان دارای خدمات هواپیمایی مناسبی است. در ادامه به فرودگاه های مهم کشور آلمان و امکانات آن ها می پردازیم:

فرودگاه بین‌المللی فرانکفورت (FRA)

فرودگاه فرانکفورت که سازمان بین‌المللی حمل‌ونقل هوایی (IATA) آن را با کد FRA می‌شناسد، در 7 کیلومتری جنوب شرقی مرکز شهر فرانکفورت واقع است. فرودگاه فرانکفورت شلوغ‌ترین فرودگاه آلمان و چهارمین فرودگاه شلوغ قاره‌ی اروپا است.

این فرودگاه آلمانی در زمان حکومت نازی‌ها در سال ۱۹۳۶ تأسیس شد، آنها از این فرودگاه در زمان جنگ جهانی دوم، به‌عنوان محلی برای پروازهای نظامی استفاده می‌کردند. بعد از ده سال این فرودگاه به محلی برای پروازهای مسافری تبدیل شد. این فرودگاه مرکز پرواز شرکت‌های لوفت‌هانزا و لوفت‌هانزا سیتی‌لاین و لوفت‌هانزا کارگو، کوندور فلوگدینست و آئرو لوگیک است.

امکانات فرودگاه فرانکفورت

 • سینما
 • اتاق یوگا
 • شهربازی
 • ۴ باند پرواز
 • مرکز اجاره ماشین
 • دارای دو ایستگاه مترو
 • 25 هتل اقامتی در فرودگاه
 • خدمات درمانی (داروخانه و درمانگاه)

فرودگاه بین‌المللی هامبورگ(HAM)

یکی از قدیمی‌ترین فرودگاه‌های جهان و قاره اروپا فرودگاه بین‌المللی هامبورگ (Hamburg Airport) در یکی از شهرهای صنعتی و بزرگ آلمان به فاصله 8.5 کیلومتری شمال مرکز شهر هامبورگ واقع است. در 2016 میلادی نام این فرودگاه را به دلیل محبوبیت صدراعظم آلمان غربی به هلموت اشمیت تغییر نام دادند. سازمان بین‌الملل حمل‌ونقل هوایی جهت سهولت در شناسایی کد یاتا HAM را به این فرودگاه اختصاص داده است.

امکانات فرودگاه هامبورگ

 • دارای 2 پایانه فعال
 • هتل
 • کلینیک
 • صرافی

فرودگاه بین‌المللی کلن بُن(EDDK)

در سال 1938 میلادی یک فرودگاه نظامی در کلن آلمان بنیان‌گذاری شد که فقط برای مقاصد نظامی و دولتی مورداستفاده قرار می‌گرفت. این فرودگاه تنها یک باند به همراه یک برج مراقبت داشت. پس از گذشت یک دهه، شهرهای کلن و بن با برنامه‌ریزی باندها، ترمینال‌ها و تجهیزات آن را توسعه همچنین یک ایستگاه راه‌آهن مستقیم برای آن احداث کردند. فرودگاه بین‌المللی کلن بن (Cologne Bonn Airport) سومین فرودگاه بزرگ آلمان است که برای هر دو شهر بن و کلن به طور مشترک خدمات پروازی ارائه می‌دهد. این فرودگاه را به شکل یک مستطیل از فولاد و شیشه ساخته‌اند که ساختمان اصلی آن به شکل حرف U انگلیسی است. بیشترین تعداد پرواز این ترمینال با شرکت‌های هوایی لوفت‌هانزا و ایرلاین اتریشی است. این فرودگاه مجهز به دو ترمینال است.

 

حمل بار هوایی خارجی

 

مدارک لازم برای فریت بار مسافری به آلمان

 • اصل پاسپورت
 • بلیت هواپیما
 • کارت ملی
 • لیست بار (packing list)

فریت بار تجاری به آلمان

شما بازرگان محترم و فعال در حوزه‌های صنعت، کشاورزی، و هر حرفه‌ای که بازار کالا و محصول خود را در کشور آلمان پیدا کرده‌اید و قصد ارسال یا صادرات آن را دارید، شرکت حمل هوایی همراه دژ ایرانیان همراه شما برای ارائه مشاوره و انجام تمامی مراحل فریت بار به آلمان از درب کارخانه، محل تولید و شرکت، به فرودگاه امام خمینی و سپس تشریفات گمرکی، بسته‌بندی کالای تجاری، صدور بارنامه و ارسال آن با معتبرترین شرکت‌های هواپیمایی داخلی و خارجی خواهد بود.

مدارک لازم برای فریت بار تجاری به آلمان

 • کارت بازرگانی و معرفی‌نامه شرکت
 • مجوزهایی از قبیل گواهی مبدأ و گواهی‌های مربوطه
 • لیست کالا یا پکینگ لیست
 • اینویس 

فریت بار نمایشگاهی به آلمان

اگر تولیدکننده یک محصول صنعتی و یا یک اثر هنری هستید و قصد شرکت در نمایشگاه‌های موردنظر در آلمان را دارید، شرکت همراه دژ ایرانیان آماده انجام تمامی مراحل حمل بار نمایشگاهی به شهر مقصد است.

مدارک لازم برای فریت بار نمایشگاهی به آلمان

 • پروانه یا جواز گمرکی کالای نمایشگاهی
 • مدارک احراز هویت

فریت بار مرجوعی به آلمان

کالای مرجوعی کالای وارداتی است که قبل از ترخیص از گمرک برای ورود قطعی یا موقت به دلیل مغایر بودن با قوانین گمرکی و یا انصراف گیرنده با دلایل موجه، اجازه ورود به داخل کشور را نیافته و به کشور صادرکننده عودت داده می‌شود. این امکان را برای شما صاحب کالای مرجوعی فراهم شده تا کالای مذکور را به شهر موردنظر شما در آلمان بارنامه و ارسال کنید.

مدارک لازم برای فریت بار مرجوعی

 • پروانه یا جواز گمرکی
 • مدارک احراز هویت

هزینه فریت بار به آلمان

هزینه حمل بار به آلمان موارد متعددی مثل وزن، حجم، ماهیت و شهر موردنظر بستگی دارد. همچنین شرکت‌های هواپیمایی داخلی و خارجی نیز نرخ حمل متفاوتی با یکدیگر دارند. شرکت همراه دژ ایرانیان مناسب‌ترین نرخ و مطمئن‌ترین خطوط هواپیمائی را برای حمل کالای شما پیشنهاد خواهد داد.

فریت بار مسافری به آلمان

 

مراحل فریت بار مسافری و تجاری به آلمان

در این قسمت 7 مرحله ضروری برای فریت بار مسافری و تجاری به آلمان را آورده ایم.

1- تماس با شرکت همراه دژ ایرانیان و دریافت مشاوره و هماهنگی‌های لازم.

2- حمل بار از منزل، کارخانه، محل تولید و شرکت به پایانه صادراتی بار فرودگاه امام خمینی.

3- بسته‌بندی کالا در صورت نیاز (بسته‌بندی بار باید منطبق بر استانداردهای شرکت هواپیمایی باشد)

4- ارائه مدارک موردنیاز گمرک و تنظیم فرم‌های مربوطه (مسافری یا تجاری) و ارائه آن به گمرک.

5- توزین کالا

6- صدور بارنامه، رزرو بار و تسویه‌حساب هزینه‌های مالی.

7- بازرسی کالا توسط حراست پایانه صادرات بار فرودگاه امام خمینی.

در این مرحله کالای شما پذیرش نهایی گردیده و در انتظار برای بارگیری در ظروف بار هواپیمایی و سرانجام ارسال به مقصد یعنی کشور آلمان است.

نکات قابل‌بررسی در خصوص فریت بار مسافری و تجاری به آلمان

ضروری است حداقل یک ماه تا دوهفته قبل از تصمیم ارسال بار به آلمان با شرکت حمل هوایی همراه دژ ایرانیان تماس گرفته و اطلاعات کامل را از کارکنان بخش صادرات ما دریافت کنید. گمرک فرودگاه امام خمینی روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیل رسمی، تعطیل است.

سوالات متداول

قیمت حمل بار هوایی خارجی به موارد متعددی مثل وزن، حجم، ماهیت و شهر موردنظر بستگی دارد. همچنین شرکت‌های هواپیمایی داخلی و خارجی نیز نرخ متفاوتی برای هزینه حمل بار به آلمان دارند. شرکت همراه دژ ایرانیان مناسب‌ترین نرخ و مطمئن‌ترین خطوط هواپیمائی را برای ارسال کالا به خارج از کشور به شما پیشنهاد خواهد داد.

 • اصل پاسپورت
 • بلیت هواپیما
 • کارت ملی
 • لیست بار (packing list)

کالای مرجوعی کالای وارداتی است که قبل از ترخیص از گمرک به دلایلی اجازه ورود به داخل کشور را نیافته و به کشور صادرکننده عودت داده می‌شود. این امکان توسط همراه دژ برای شما صاحب کالای مرجوعی فراهم شده تا کالای مذکور را به شهر موردنظرتان در آلمان بارنامه و ارسال کنید.

نظرات برخی از مشتریان ما

آقای مردانیمدیرعامل گز باستان
بیشتر بخوانید
ما چندین بار با شرکت سپاهان همراه همکاری داشتیم که انصافا از عملکرد شرکت بسیار راضی هستیم برای مثال سرکار خانم روزبهانی بابت پیگیری و راهنمایی‌ها و حتی واریزی ما یکبار به مشکل برخورد و به ما اعتماد کردن و پیگیری کارش رو انجام دادن و برای همه بچه‌های سازمان آرزوی موفقیت دارم و بسیار علاقمندم که لاین دریایی شما هم به کیفیت و قدرت لاین هوایی سازمان برسد و ما بتوانیم در آن لاین هم با هم همکاری داشته باشیم
آقای اصغریایران ایر
بیشتر بخوانید
بسته رسید و ترخیص هم کردن و با خودشون بردن و بسیار بسیار عالی بود اینجانب به شخصه فوق‌العاده فوق‌العاده فوق‌العاده از شما رضایت دارم به دلیل اینکه تموم مراحل کارها رو لحظه‌ای انجام دادین . ممنونم از محبتتون
شکیبا ستودهدانشجو
بیشتر بخوانید
از خدمات سازمان راضی بودم چون با توجه به تخمین که میزدم برای ارسال بار به ایران که انتظار دو هفته رو داشتم اما بار طی یک هفته به دستم می‌رسید حتی باری که نزدیک عید بود و تو اون شرایط هم بسته خیلی زود و به موقع به دستم رسید و امنیت ارسال بار بسیار بالا بوده و همچنین رفتار و برخورد بسیار حرفه‌ای با بنده در تایم کاری و غیر کاری داشتید
المیرا مهدی زادهدانشجو
بیشتر بخوانید
ارسال بسته به کشور سوئد داشتم که با پیگیری‌های سرکار خانم روزبهانی کارها به خوبی و در زمان معین شده انجام شد
قبل
بعدی
5/5 - (2 امتیاز)