فریت بار به کانادا در سریع‌ترین زمان

برای مشاوره تماس بگیرید.

اگر مسافر کانادا هستید یا قصد ارسال کالا به شهرهای کانادا را دارید، مناسب‌ترین روش برای حمل هوایی کالای مازاد مسافر فریت خواهد بود. در این مطلب به بررسی مزایای فریت بار و تشریح مدارکی که برای انجام این کار نیاز دارید می‌پردازیم.

اگر بازرگان یا فعال اقتصادی هستید که بازار خوبی در شهرهای کانادا پیدا کرده‌اید یا اینکه می‌خواهید نمونه کالایی را به کانادا ارسال کنید، می‌توانید از پرسنل کارآزموده شرکت همراه دژ ایرانیان مشاوره بگیرید و سپس اقدام به فرستادن کالای خود کنید. باید در نظر داشت که اگر مسافر هستید باید با هماهنگی و تماس با کارشناسان باشد تا همراه دژ ایرانیان مقدمات رزرو را انجام دهد.

فریت بار به کانادا

برای دریافت خدمات فریت بار فرم زیر را پر کنید

بار فریت چیست؟

فریت (FREIGHT) در ادبیات بازرگانی به معنی حمل کالا توسط هواپیما است. در ایران این کلمه به انجام تشریفات گمرکی برای بارنامه کردن لوازم مسافری غیر همراه اطلاق می‌شود. معمولاً فریت بار مسافری هزینه کمتری نسبت به اضافه‌بار مسافر دارد و ازاین‌رو مسافرانی که بار همراه ایشان زیادتر از حد مجاز رایگان است فریت مسافری را انتخاب می‌کنند.

دانشجویان خارج از کشور، کسانی که مقیم کشور خارجی هستند یا مسافرانی که به‌قصد تفریح عازم یک شهر خارجی می‌شوند کافی است با شرکت همراه دژ ایرانیان تماس گرفته و تمام کار را به ما بسپارند.

برای ارسال کالا به کانادا تماس بگیرید.

مزیت‌های فریت بار به کانادا

با مقایسه هزینه اضافه‌بار مسافری فریت بار کانادا، شما فریت بار را برای ارسال لوازم شخصی خود ترجیح خواهید داد. شرکت همراه دژ ایرانیان با داشتن پروانه فعالیت فوری بار از سازمان هواپیمایی کشوری این اطمینان خاطر را به شما می‌دهد تا بتوانید با خیالی آسوده لوازم شخصی و یا کالای تجاری خود را به شهرهای کانادا ارسال کنید. برخی از مزیت‌های فریت بار را در اینجا می‌بینیم:

 • جلوگیری از تاخیر
 • مدیریت ریسک
 • رعایت مقررات گمرکی
 • مشاوره در مورد به حداقل رساندن عوارض و هزینه های گمرکی
 • آماده سازی حمل و نقل
 • تکمیل و تحویل مدارک مربوطه
 • ارسال الکترونیکی مستندات مناسب
 • گذرگاه سریعتر مرز
 • کاهش کلی هزینه ها

پیشنهاد خواندنی؛ حمل هوایی به ترکیه

مدارک موردنیاز برای فریت بار

مسافر هر کشوری که باشید می‌توانید لوازم مسافری و شخصی خود را از طریق فریت بارنامه ارسال کنید. جهت انجام این کار مدارک موردنیاز برای فریت عبارت‌اند از:

 • پاسپورت
 • بلیت پرواز
 • لیست لوازم ارسالی

مدارکی از قبیل پاسپورت، بلیت هواپیما، کارت ملی و فرم‌های مربوط به گمرک فرودگاه لازم و ضروری است. کارکنان شرکت همراه دژ در تمامی فرایند فریت همراه شما خواهند بود.

مزایای فریت بار به کانادا

تشریفات گمرکی و بسته‌بندی مناسب فریت بار

پس از ورود بار به پایانه هوشمند بار فرودگاه امام خمینی، مراحل تخلیه بار، توزین، بازرسی گمرک، بسته‌بندی درصورتی‌که احتیاج بود انجام پذیرد. در این فرایند نیز پرسنل شرکت همراه دژ ایرانیان در کنار شما خواهند بود.

صدور بارنامه: در این مرحله لوازم یا کالای شما بارنامه و تسویه‌حساب مالی می‌شود. برچسب‌های مربوطه به بسته‌ها الحاق شده و سپس بارها توسط پرسنل حراست بازرسی نهایی می‌شود. لوازم در انبار نگهداری تا زمان بارگیری در ظروف بار شرکت هواپیمایی و ارسال به مقصد.

رهگیری بار: شما می‌توانید پس از تحویل بار شرکت هواپیمایی مربوط از وضعیت کالا یا لوازم خودتان مطلع شوید. همکاران ما در شرکت همراه دژ همواره همراه شما هستند.

بسته‌بندی لوازم را می‌توان در منزل هم به شکل صحیح انجام دهید ولی درصورتی‌که نیاز به بسته‌بندی بهتر باشد این موضوع در فرودگاه نیز توسط همکاران ما امکان‌پذیر است. البته بسته‌بندی به شکلی باید انجام گیرد که در فرودگاه بازرسان گمرک و حراست امکان بازدید لوازم را داشته باشد.

پیشنهاد خواندنی؛ حمل هوایی به دبی

برای فریت بار به کجا باید مراجعه کرد؟

ارسال لوازم شخصی و یا منزل خود جهت فریت به کانادا باید کالا یا لوازم شما در تهران به فرودگاه امام خمینی پایانه هوشمند بار انتقال یابد. حضور صاحب کالا به‌عنوان نماینده بار یا شخصی از طرف صاحب بار برای احراز هویت الزامی است.

کافی است با شماره‌های ذکر شده تماس برقرار کنید، کارشناسان شرکت همراه دژ اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند.

پس از مشورت گرفتن از پرسنل شرکت همراه دژ ایرانیان و قطعی شدن ارسال لوازم و یا کالای خود مشخصات لوازم (نوع کالا، وزن ابعاد و غیره) از شما پرسیده خواهند شد. اگر کالایی خروج آن از ایران و یا ورود آن به کانادا ممنوع باشد همکاران ما به شما یادآوری خواهند کرد.

پس از دریافت اطلاعات کامل از شما هزینه کامل فریت اعلام می‌گردد و هم زمان از شرکت هواپیمایی رزرو بار درخواست می‌گردد.

5/5 - (2 امتیاز)