پست مدارک به خارج از کشور

برای مشاوره تماس بگیرید.

چرا ارسال مدارک با همراه دژ؟

ارسال door to door

پشتیبان اختصاصی

ارسال ۳ تا 10 روز کاری

کارشناسان باتجربه

پرداخت ریالی

با افزایش تعاملات با دیگر کشورها، موضوع پست مدارک به خارج از کشور، از اهمیت بالایی برخوردار شده است. متأسفانه به دلیل نبود شرکت‌های بین‌المللی پستی در ایران، این کار بسیار زمان بر بود. حالا شرکت ما با اتصال به خطوط حمل‌ونقل هوایی و ارتباطات مستمر با شرکت‌های بین‌المللی در سریع‌ترین زمان و با آسان‌ترین راه این خدمات را به ایرانیان داخل و خارج از کشور ارائه می‌کند. در این روش بسته‌های پستی شما از سراسر ایران به امارات و 218 کشور دیگر ارسال می‌شود. آن‌هم در مدت‌زمان بسیار کوتاهی، از 3 تا 10 روز کاری به بیشتر شهرهای جهان. حتی انتخاب ساعت تحویل به گیرنده نیز با شماست!

ارسال مرسوله‌ها به‌صورت پستی به خارج از کشور از طریق شرکت‌های بین‌المللی و معتبر صورت می‌گیرد و همراه دژ در همکاری با این شرکت‌ها، خدمات ویژه‌ای را برای ایرانیان در نظر گرفته است.

شرایط پست مدارک به خارج از کشور

مدارک و مرسولات شما از هر جای ایران به همه کشورهای دنیا ارسال می‌شوند. فعلاً در تهران امکان تحویل حضوری درب منزل شما وجود دارد. برای ثبت درخواست ارسال مدارک بهتر است با کارشناسان ما در تماس باشید و از همه شرایط آگاه شوید.

شرایط ارسال مدارک به خارج از کشور، تقریباً یکسان و روال کاری آن هم مشابه است. شما کافی است مدارک خود را به همکاران ما تحویل دهید و به هر آدرسی در هر کشوری که می‌خواهید ارسال می‌شود. فعلاً این کار در ایران تنها از شرکتی مثل «همراه دژ» برمی‌آید که با شرکت‌های پست بین‌المللی همکاری می‌کند.

شیوه حمل مدارک به روش درب به درب ارسال می‌شود. یعنی بسته شما را درب محلتان دریافت کرده و به شما یک رسید به همراه شماره پیگیری، تحویل می‌دهد تا هر لحظه خواستید بتوانید بارتان را چک کنید و ببینید که در چه شرایطی و در کجا قرار دارد.

هزینه پست مدارک به خارج از کشور

هزینه ارسال مدارک به خارج از کشور بستگی به عوامل مختلفی دارد. برخی شرکت‌ها برای این کار فرمول‌های مختلفی در نظر می‌گیرند؛ ولی همراه دژ با کمترین هزینه این مدارک را برای شما ارسال می‌کند. طبیعتاً بین ارسال مدارک به کانادا با ارسال به دبی تفاوت قابل‌توجهی وجود خواهد داشت؛ ولی درهرصورت شما با شرکت ما نرخ مطمئن‌تری را پرداخت می‌کنید.

پست مدارک به خارج از کشور

 

زمان ارسال مدارک به کشورهای دیگر

طبیعتاً زمان ارسال به کشورهای مختلف، متفاوت خواهد بود؛ ولی شرکت ما در سریع‌ترین زمان ممکن این کار را برای شما انجام می‌دهد که تنها به دلیل همکاری با شرکت‌های پست بین‌المللی است. به‌صورت عادی ارسال مرسوله اسنادی به کشور امارات بین 3 تا 5 روز کاری زمان می‌برد. این سرعت ارسال را هیچ جای دیگر پیدا نخواهید کرد. در مورد بقیه کشورها هم ارسال اسناد و مدارک بین 7 تا 10 روز کاری زمان می‌برد.

تحویل مدارک در ساعت مشخص به درخواست فرستنده

یکی از ویژگی‌های بی‌نظیری که ما برای ارسال مدارک در نظر گرفته‌ایم، تحویل به مقصد در ساعت انتخابی شماست. ما می‌توانیم مدارک شما را در 2 ساعت 9 صبح و 12 ظهر به گیرنده تحویل دهیم. این امکان در بسیاری از شهرهای جهان وجود دارد.

سریع‌ترین راه ارسال مدارک به خارج از کشور با همراه دژ

همان‌طور که گفتیم به دلیل نبودن شرکت‌های پست بین‌المللی در ایران، امکان اتصال به پست سریع به آن صورتی که در دیگر کشورها وجود دارد، برای ما مقدور نیست. شرکت حمل و نقل بین المللی همراه دژ ایرانیان برای پرکردن این فضای خالی در همکاری با شرکت‌های پست بین‌المللی امکان ارسال بسته‌های شما به 218 کشور و در کمتر از 10 روز کاری را فراهم کرده است. برای ثبت سفارش ارسال با همکاران ما تماس بگیرید.

سوالات متداول

علاوه بر چین و امارات 218 کشور مقصد ماست و می‌توانیم مدارک شما را تقریباً به همه کشورهای جهان ارسال کنیم.

بین 3 تا 5 روز کاری اسناد به دبی می‌رسد. در مورد بقیه کشورها این زمان بین 7 تا 10 روز کاری است.

ارسال مدارک هزینه گمرکی ندارد و بسته به کشور مقصد تغییر می‌کند

نظرات مشتریان

آقای مردانیمدیرعامل گز باستان
بیشتر بخوانید
ما چندین بار با شرکت سپاهان همراه همکاری داشتیم که انصافا از عملکرد شرکت بسیار راضی هستیم برای مثال سرکار خانم روزبهانی بابت پیگیری و راهنمایی‌ها و حتی واریزی ما یکبار به مشکل برخورد و به ما اعتماد کردن و پیگیری کارش رو انجام دادن و برای همه بچه‌های سازمان آرزوی موفقیت دارم و بسیار علاقمندم که لاین دریایی شما هم به کیفیت و قدرت لاین هوایی سازمان برسد و ما بتوانیم در آن لاین هم با هم همکاری داشته باشیم.
آقای اصغریایران ایر
بیشتر بخوانید
بسته رسید و ترخیص هم کردن و با خودشون بردن و بسیار بسیار عالی بود اینجانب به شخصه فوق‌العاده فوق‌العاده فوق‌العاده از شما رضایت دارم به دلیل اینکه تموم مراحل کارها رو لحظه‌ای انجام دادین. ممنونم از محبتتون.
شکیبا ستودهدانشجو
بیشتر بخوانید
از خدمات سازمان راضی بودم چون با توجه به تخمین که میزدم برای ارسال بار به ایران که انتظار دو هفته رو داشتم اما بار طی یک هفته به دستم می‌رسید حتی باری که نزدیک عید بود و تو اون شرایط هم بسته خیلی زود و به موقع به دستم رسید و امنیت ارسال بار بسیار بالا بوده و همچنین رفتار و برخورد بسیار حرفه‌ای با بنده در تایم کاری و غیر کاری داشتید.
المیرا مهدی زادهدانشجو
بیشتر بخوانید
ارسال بسته به کشور سوئد داشتم که با پیگیری‌های سرکار خانم روزبهانی کارها به خوبی و در زمان معین شده انجام شد.
قبل
بعدی