حمل هوایی به ترکیه

حمل هوایی به ترکیه

یکی از خدمات حمل هوایی همراه دژ، حمل‌ونقل بار به ترکیه به‌صورت تجاری و شخصی است. حمل هوایی به ترکیه با وجود داشتن مجوز از سوی سازمان هواپیمایی از جمله خدماتی است که برای مشتریان میسر شده است.

ارسال بار به‌صورت مسافری، ارسال لوازم منزل، بسته‌بندی استاندارد، ارسال بار تجاری، انجام تشریفات گمرکی و تحویل کالا در مقصد موردنظر از جمله خدمات ارسال بار و کالا به ترکیه است که توسط شرکت همراه دژ انجام می‌شود. همه این خدمات و تک‌تک نیازهای ارسال مرسوله با وجود سابقه طولانی همراه دژ و همچنین حضور نیروهای متخصص همراه دژ، از زیرمجموعه‌های سپاهان همراه، در ترکیه میسر و آسان شده است.

به این صورت چه شما در شرف مهاجرت و نقل‌مکان باشید، چه برای سفر خود نیاز به حمل بار بیشتری داشته باشید همراه دژ کنار شما خواهد بود. علاوه بر این در مواردی که یک شرکت نیاز به ارسال و حمل بار به ترکیه داشته باشد نیز همراه دژ در تمام مراحل از بسته‌بندی تا تشریفات گمرکی ایران و ترکیه در خدمت مشتریان خواهد بود.

ارسال بار به ترکیه؛ هر روز هفته

حمل هوایی به ترکیه و همچنین ارسال خرده بار از خدمات همراه دژ به مشتریان است. برای ارسال بار به استانبول ترکیه، شما می‌توانید در هر لحظه با دریافت مشاوره از تیم تخصصی حمل هوایی همراه دژ  این اطمینان را حاصل کنید که بار شما در کوتاه‌ترین زمان ممکن با مناسب‌ترین نرخ به شهرهای استانبول، آنکارا، ازمیر، آدانا، آنتالیا، دنیزلی، اسپارتا در ترکیه ارسال خواهد شد. در تمام روزهای هفته پرواز به استانبول انجام می‌شود امکان ارسال فوری و روزانه به استانبول وجود دارد. همچنین خدمات ارسال بسته‌های پستی و پاکت پذیرفته می‌شود.


بیشتر بخوانید:


از درب منزل تا درب Ev (خانه)

شرکت همراه دژ انواع کالا را در محل موردنظر از شما تحویل گرفته و پس از بسته‌بندی تخصصی باتوجه‌به نوع کالای شما و دریافت کلیه مجوزهای لازم از گمرک فرودگاه امام خمینی منوط به نوع کالا پس از آن بارنامه هوایی با بهترین نرخ با ایرلاین‌های ایرانی و خارجی بسته به نیاز شما مشتریان گرامی به استانبول صادر می‌شود.

شرکت همراه دژ با داشتن مجوز حمل هوایی سازمان هواپیمایی کشوری که اساس ارائه خدمات حمل هوایی بار می‌باشد. با اطمینان کامل و دریافت نرخ از معتبرترین خطوط هوایی بین‌الملل ارسال بار مسافری و تجاری را ارائه می دهد. حائز اهمیت است شرکت همراه دژ با داشتن نمایندگی فعال در شهرهای ترکیه این امکان را برای شما فراهم می‌کند تا چنانچه گیرنده کالا، شرکت باشد کالای شما را در هر نقطه از ایران تحویل گرفته و در آدرس مقصد تحویل گیرنده داده می‌شود.

برای مشاوره و بهره‌مندی از این خدمات با کارشناسان ما تماس بگیرید:

ساعات اداری:

ساعات غیر اداری:

با داشتن تیم ترخیص در استانبول این امکان برای مشتریان به منظور ترخیص کالا در مقصد فراهم می‌گردد. همه خدمات با بهترین کیفیت و مناسب‌ترین قیمت به مشتریان عرضه خواهد شد.

خدمات مجموعه شرکت همراه دژ جهت ارسال بار هوایی و فریت بار به استانبول:

 • بسته بندی تخصصی بار جهت فریت بار به استانبول
 • ارسال اضافه بار مسافری به استانبول
 • ارسال لوازم منزل به استانبول
 • ارسال بارتجاری به استانبول
 • انجام امور تشریفات گمرکی با حضور صاحب کالا و مسافر در گمرک امام خمینی
 • انجام امور گمرکی و ترخیص کالا در مقصد
 • صدور بارنامه هوایی جهت ارسال بار به ترکیه با بهترین نرخ حمل بار به استانبول
 • دریافت رزرو کتبی از هواپیمایی‌های مختلف داخلی و خارجی

از خدمات ویژه همراه دژ به این نکته میتوان اشاره کرد که پرسنل مجرب ما در گمرک استانبول امکان ترخیص کالای شما را فراهم میاورند. همچنین امکان تحویل کالا در محل فراهم است. شرکت همراه دژ، تا ترخیص کالای شما در استانبول همراه شما خواهد بود.

شرایط ترخیص کالا در ترکیه

شرایط تحویل بار در ترکیه بر اساس قوانین کشور مقصد، طبیعتا با قوانین کشور مبدا تفاوت دارد.

شرایط و ضوابطی وجود دارد که باید مدنظر قرار بگیرد در غیر اینصورت ترخیص بار در ترکیه انجام نخواهد شد:

 1. گیرنده و فرستنده باید یک نفر باشد، بر اساس قوانین گمرک استانبول روی بارنامه صادره نام فرستنده و گیرنده باید یکی باشد.
 2. گیرنده باید اجاره نامه یا اقامت دائم در ترکیه داشته باشد.
 3. گیرنده باید حداقل یک‌بار د در یک ماه اخیر به ایران سفر کرده باشد.

طبیعتا در صورتی که شرایط و ضوابط بالا در مورد کالای شما صدق نکند، بار در ترکیه به گیرنده تحویل داده نخواهد شد. به همین دلیل حمل هوایی به ترکیه شرایط خاصی خواهد داشت.

همراه دژ ایرانیان با وجود این شرایط سختگیرانه ترکیه می‌تواند به ارسال کالای شما اقدام کند ولی برای ضمانت تحویل بار مبلغی را به عنوان سپرده اختیار می‌کند.

در حقیقت مبلغ این سپرده برابر است با دو برابر ارزش کالا؛ در صورتی که گیرنده همه شرایط مذکور را داشته باشد و کالا را که تحویل بگیرد، مبلغ سپرده به وی بازگردانده می‌شود. در غیر این صورت و در شرایطی که بار قابل تحویل به گیرنده نباشد، سپرده به عنوان هزینه‌های معدوم کردن یا مرجوع کردن کالا استفاده می‌شود.

برای اطلاع از زمان و نحوه ترخیص بار، گیرنده می‌بایست با گمرک استانبول تماس بگیرد و لیست اقلام را به انها ارائه دهد و جهت ترخیص آن تاییدیه بگیرد.

باید تاکید کرد که فرستادن مواد غذایی و لوازم برقی به ترکیه قدغن است. در ضمن هزینه‌های گمرک ترکیه بابت عوارض کالاهای وارداتی بسیار بالاست؛ پیشنهاد می‌کنیم قبل از ارسال از نحوه‌ ترخیص و هزینه‌های مقصد با گمرک ترکیه تماس گرفته و از شرایط آن مطلع شوید.

برای مشاوره و بهره‌مندی از این خدمات با کارشناسان ما تماس بگیرید:

ساعات اداری:

ساعات غیر اداری:

5/5 - (2 امتیاز)
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.