جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

نوین‌ترین روش حمل اثاثیه منزل به کانادا

همیشه یکی از گره‌های مهاجرت، منتقل‌کردن وسایل و اشیایی است که آنها را دوست داریم و نمی‌توانیم از آنها دل بکنیم. از سوی دیگر می‌دانیم که مجاز به حمل نهایتاً 20 تا 30 کیلو بار در هواپیما هستیم. راه بردن وسایل بزرگ‌تر چیست؟ چطور می‌توانیم ظروف، لوازم آشپزخانه، ساز و دیگر اثاثیه‌مان را با خود به کانادا ببریم؟ هزینه آن چقدر خواهد بود؟ در این نوشته، چندوچون این فرایند را به شما توضیح می‌دهیم. این نوید را هم بدهیم که حمل اثاثیه منزل به کانادا و شهرهای آن از آنچه فکر می‌کنید آسان‌تر و ارزان‌تر است. کافی است با همراه دژ تماس بگیرید تا وسایل شما صحیح‌وسالم، در سریع‌ترین زمان ممکن و با کمترین هزینه به مقصد مورد انتظارتان ارسال شود. برای بررسی حمل هوایی اثاثیه منزل به کانادا مقاله زیر را با دقت مطالعه کنید.

بیشتر بدانید: حمل هوایی به کانادا

مدارک موردنیاز برای ارسال لوازم منزل به کانادا

ارسال لوازم منزل به کانادا

برای ارسال لوازم منزل به کانادا، بسته به نوع و مقدار وسایل، ممکن است مدارک مختلفی موردنیاز باشد. اما در کل، مدارک موردنیاز برای حمل اثاثیه منزل به کانادا شامل موارد زیر می‌شود:

 1. مدارک هویتی: شامل پاسپورت و تأییدیه از سفارت کانادا برای ورود به این کشور است.
 2. فاکتور فروش: باید فاکتور فروشی که مربوط به وسایل شماست را به همراه داشته باشید.
 3. بارنامه: بارنامه که توسط شرکت حمل‌ونقل صادر می‌شود باید به همراه شما باشد.
 4. مدارک گمرکی: برای ورود به کانادا، باید مدارک گمرکی لازم را تهیه کنید. این مدارک شامل “تأییدیه از معاونت گمرک”، “پیش تأییدیه” و “فاکتور فروش” می‌شود.
 5. بیمه‌نامه: برای حفاظت از وسایل شما در طول حمل‌ونقل، بهتر است بیمه‌نامه‌ای را برای آن‌ها تهیه کنید.
 6. مدارک مربوط به وسایل خاص: درصورتی‌که وسایل خاصی مانند خودرو، موتورسیکلت یا بخش‌هایی از خانه شما (مانند کابینت) را ارسال می‌کنید، ممکن است مدارک و مجوزهای خاص موردنیاز باشد.

باتوجه‌به این موارد، بهتر است با شرکت بازرگانی همراه دژ تماس بگیرید و از آنها راهنمایی برای جمع‌آوری مدارک موردنیاز فریت بار به کانادا دریافت کنید.

هزینه ارسال وسایل به کانادا

هزینه حمل وسایل منزل به کانادا بستگی به عوامل مختلفی مانند حجم، وزن، مسافت، نوع روش حمل‌ونقل و شرکت حمل‌ونقل انتخابی دارد. برای مثال، اگر وسایل شما بسیار سنگین و بزرگ باشد، هزینه حمل‌ونقل آن بیشتر از وسایلی خواهد بود که سبک و کوچک باشند. همچنین، نوع روش حمل‌ونقل می‌تواند هزینه را تحت‌تأثیر قرار دهد. برای مثال، حمل وسایل شما با هواپیما گزینه‌ای سریع ولی گران‌تر است، درحالی‌که حمل وسایل با کشتی زمان بسیار بیشتری طول می‌کشد؛ ولی هزینه کمتری دارد. باتوجه‌به این موارد، می‌توانید با مراجعه به شرکت‌ بازرگانی همراه دژ و درخواست قیمت تمام شده، هزینه ارسال وسایل خود به کانادا را به دست آورید.

مدت‌زمان حمل اثاثیه منزل به کانادا

حمل وسایل منزل به کانادا

مدت‌زمان حمل اثاثیه منزل به کانادا به عوامل مختلفی مانند: مسافت، نوع روش حمل‌ونقل، و شرکت حمل‌ونقل بین‌المللی، بستگی دارد. برای مثال، حمل وسایل با هواپیما در مقایسه با کشتی، زمان کمتری طول می‌کشد؛ اما هزینه بیشتری دارد. همچنین لازم به ذکر است که مراحل ارسال کالا به گمرک نیز ممکن است زمان بر باشد و به مدت‌زمان حمل‌ونقل وسایل شما اضافه شود. در کل، مدت‌زمان تقریبی برای حمل اثاثیه منزل به کانادا با کشتی حدود ۴-۶ هفته و با هواپیما حدود ۱-۲ هفته است. اما بهتر است با شرکت حمل‌ونقل بین‌المللی همراه دژ تماس بگیرید و از کارشناسان ممتاز این مجموعه مشاوره و راهنمایی لازم را دریافت کنید.

کالاهای ممنوعه اسباب‌کشی منزل به کانادا

همان‌طور که می‌دانید، قوانین و مقررات حمل‌ونقل بین‌المللی لوازم منزل در هر کشور ممکن است متفاوت باشد و بعضی از کالاها ممکن است ممنوع یا محدود شده باشند. در مورد حمل اثاثیه منزل به کانادا، برخی از کالاهای ممنوعه یا محدود شده عبارت‌اند از:

 • سلاح‌ها، مهمات و هر نوع تجهیزات نظامی
 • مواد مخدر و محرک‌های غیرقانونی
 • مواد نفتی و شیمیایی با خطرات بالا
 • مواد پرتقالی و محصولاتی که حاوی آن‌ها هستند (مانند تمشک، نارنج، لیموترش و…)
 • مواد غذایی تازه و پرورده شده، گوشت، ماهی و محصولات دامی
 • محصولات گیاهی تازه و پرورده شده
 • اسلحه‌های شکاری و تفنگ‌های اسپرت

لطفاً قبل از اقدام به حمل اثاثیه منزل به کانادا، با شرکت بازرگانی همراه دژ تماس بگیرید تا از کالاهایی که ممکن است ممنوع یا محدود باشند، مطلع شوید.

بسته‌بندی اثاثیه منزل برای ارسال به کانادا

بسته‌بندی اثاثیه منزل برای ارسال به کانادا

بسته‌بندی مناسب وسایل منزل برای حمل‌ونقل به کانادا می‌تواند از خطرات ناشی از ضربه و شکستن وسایل جلوگیری کند. در ادامه چند نکته مهم در مورد بسته‌بندی مناسب وسایل منزل برای ارسال به کانادا آمده است:

 1. استفاده از جعبه‌های مقاوم: برای بسته‌بندی وسایل منزل بهتر است از جعبه‌های مقاوم و باکیفیت استفاده کنید. از جعبه‌های کهنه و ضعیف خودداری کنید.
 2. استفاده از مواد بسته‌بندی مناسب: برای جلوگیری از خطرات ناشی از ضربه و شکستن وسایل، از مواد بسته‌بندی مناسب مانند فوم، پلاستیک بادی، پوشش حباب‌دار و… استفاده کنید.
 3. بسته‌بندی وسایل به‌صورت مجزا: برای جلوگیری از خطرات ناشی از ضربه و شکستن وسایل، بهتر است هر وسیله را به‌صورت مجزا بسته‌بندی کنید. به‌عنوان‌مثال، برای بسته‌بندی یک کتابخانه، قفسه‌ها را جدا کرده و هر قفسه را به‌صورت مجزا بسته‌بندی کنید.
 4. بسته‌بندی مبلمان: برای بسته‌بندی مبلمان، از پوشش‌های پلاستیکی مناسب و ریختن فوم در داخل پوشش استفاده کنید. همچنین، قطعات پارچه‌ای مبلمان را با پارچه‌های نازک پوشانده و به هم متصل کنید.
 5. بسته‌بندی وسایل شیشه‌ای: برای بسته‌بندی وسایل شیشه‌ای، از جعبه‌های پلاستیکی مناسب و فوم‌های ضخیم استفاده کنید. همچنین، هر قطعه شیشه‌ای را به‌صورت مجزا بسته‌بندی کنید و آن‌ها را از یکدیگر جدا کنید.
 6. برچسب‌گذاری جعبه‌ها: برای راحتی در شناسایی وسایل، روی هر جعبه برچسب بگذارید که نام و محتوای آن را نشان دهد.

به‌طورکلی، بسته‌بندی وسایل منزل به‌صورت مرتب و منظم و با استفاده از مواد بسته‌بندی مناسب، می‌تواند به جلوگیری از خطرات ناشی از ضربه و شکستن وسایل کمک کند.

پیشنهاد خواندنی حمل هوایی لوازم منزل

بیمه و تضمین سلامت حمل وسایل منزل به کانادا

اگر شما قصد دارید وسایل منزل خود را به کانادا بفرستید، بهتر است در مورد بیمه و تضمین سلامت حمل‌ونقل وسایل خود با شرکت بازرگانی همراه دژ مشورت کنید. بیمه حمل‌ونقل به شما این امکان را می‌دهد که در صورت وقوع هرگونه خسارت یا ضرر در حین حمل‌ونقل وسایل خود، از یک پوشش مالی برخوردار شوید. اگر وسایل شما بسیار باارزش هستند، ممکن است نیاز باشد بیمه اضافه برای آن‌ها تهیه کنید. علاوه بر بیمه، برخی از شرکت‌های حمل‌ونقل بین‌المللی همچنین تضمین سلامت وسایل را ارائه می‌دهند. این تضمین به شما اطمینان می‌دهد که وسایل شما به‌سلامت به مقصد خود می‌رسند. درهرصورت، بهتر است با شرکت حمل‌ونقل خود در مورد این خدمات صحبت کنید و اطلاعات لازم را بگیرید.

همراه دژ؛ بهترین شرکت حمل اثاثیه به کانادا

بهترین شرکت حمل اثاثیه به کانادا

حمل اثاثیه منزل به کانادا یکی از خدمات حمل‌ونقل بین‌المللی است که برای انتقال کالاها و اموال از یک کشور به کشور دیگر استفاده می‌شود. برای انتقال کالاها و اموال از ایران به کانادا می‌توان از خدمات اسباب‌کشی استفاده کرد. به‌عنوان‌مثال، شما می‌توانید با استفاده از خدمات یک شرکت حمل‌ونقل بین‌المللی، کالاهای خود را از ایران به کانادا منتقل کنید. این شرکت‌ها معمولاً انواع خدمات حمل‌ونقل را ارائه می‌دهند، از جمله حمل کالا به‌وسیله کشتی، هواپیما، قطار یا کامیون. برای انتقال کالاها و اموال به کانادا، باید فرایند ترخیص گمرکی انجام شود. برای این کار معمولاً به کمک یک مشاور گمرکی متخصص می‌توانید اقدام کنید تا بهترین راهکارها برای انتقال کالاها و اموال خود به کانادا را پیدا و مشکلات ممکن در این فرایند را رفع کنید. به همین جهت پیشنهاد ما به شما مشتری محترم انتخاب شرکت بازرگانی همراه دژ است؛ زیرا این مجموعه با داشتن سابقه طولانی‌مدت در این حوزه و به کمک متخصصان مجرب خود می‌تواند در پیشرفت صفر تا صد انجام این امور بدون داشتن هیچ دغدغه‌ای به شما کمک کند.

سؤالات متداول

مدت‌زمان انتقال وسایل منزل از ایران به کانادا چقدر است؟

درصورتی‌که از راه هوایی انتقال داده شود، مدت‌زمان کوتاه‌تری لازم است و می‌تواند بین 1 تا 2 هفته باشد. البته این بازه زمانی به عوامل متعددی بستگی دارد که شامل مسافت بین دو کشور، نوع حمل‌ونقل، حجم وسایل منزل و مقصد نهایی در کانادا هستند.

هزینه حمل اثاثیه منزل به کانادا چقدر است؟

هزینه حمل وسایل منزل به کانادا بستگی به عوامل مختلفی مانند حجم و وزن وسایل، مسافتی که باید طی شود، نوع روش حمل‌ونقل، و شرکت حمل‌ونقل بین‌المللی است که انتخاب می‌کنید.

آیا برای اسباب‌کشی به کانادا باید لوازم منزل بیمه شوند؟

بله بهترین راه برای بیمه‌کردن اسباب‌کشی، این است که با شرکت حمل‌ونقلی که برای انتقال اسباب‌کشی انتخاب کرده‌اید تماس بگیرید و درخواست بیمه‌کردن بسته خود را ارائه دهید.

لطفا به مطلب زیرامتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *