فریت بار به انگلستان (مسافری، تجاری و نمایشگاهی)

فریت بار به انگلستان

اگر قصد مهاجرت دارید و یا مسافر، دانشجو و یا بازرگان فعال در حوزه های صنعت و کشاورزی هستید و مایل به ارسال لوازم شخصی، کالای تجاری، نمایشگاهی و یا بارمرجوعی به شهرهای کشور انگلستان را دارید حتما با شرکت بازرگانی بین المللی همراه دژ ایرانیان تماس بگیرید و مشاوره های لازم را دریافت کنید. در ادامه برای راهنمایی شما مخاطب گرامی اطلاعات مفید وکاربردی برای ارسال لوازم و کالای خود را خواهیم آورد.

فریت بار مسافری و لوازم شخصی به انگلستان

همانگونه که مطلع هستید هزینه اضافه بار مسافری هنگام پرواز بسیار زیاد بوده وعلاوه بر این وسایل و لوازم منزل به مقدار زیاد را نمیتوان از سالن مسافری فرودگاه به همراه خود به مقصد برد.بهترین راه استفاده از فریت بار مسافری  از طریق شرکت های حمل هوایی است.فریت بار این امکان را به شما خواهد داد تا مقدار زیادی از لوازم شخصی و منزل خود را با ارائه بلیط و پاسپورت به گمرک پایانه صادراتی بار به کشور انگلستان حمل کنید.

شرکت همراه دژ ایرانیان با داشتن پروانه فعالیت خدمات بار هوایی از سازمان هواپیمایی کشوری آماده ارائه مشاوره به شما مسافر گرانقدر و همچنین حمل لوازم شما از درب منزل به فرودگاه امام خمینی و انجام تمامی مراحل بارنامه و تشریفات گمرکی تا ارسال بار به مقصد همراه شما خواهد بود.

مدارک لازم برای فریت بار مسافری به انگلستان

 • اصل پاسپورت
 • بلیط هواپیما
 • کارت ملی
 • لیست بار(Packing List)

بیشتر بخوانید:


فریت بار تجاری به انگلستان

شما بازرگان محترم و یا فعال در حوزه های صنعت، کشاورزی و یا هرحرفه ای که بازار کالا و یا محصول خود را در کشور انگلستان پیدا کرده اید و قصد ارسال یا صادرات آنرا دارید، شرکت حمل هوایی همراه دژ ایرانیان همراه شما برای ارائه مشاوره و انجام تمامی مراحل حمل کالا از درب کارخانه، محل تولید و یا شرکت به فرودگاه امام خمینی وسپس تشریفات گمرکی، بسته بندی، صدور بارنامه و ارسال آن با معتبرترین شرکت های هواپیمایی داخلی و خارجی خواهد بود.

مدارک لازم برای فریت بار تجاری به انگلستان

 • کارت بازرگانی و معرفی نامه شرکت
 • مجوزهایی از قبیل گواهی مبدا و یا گواهی بهداشت ودر صورت لزوم گواهی سازمان های مربوطه دیگر
 • لیست کالا(packing list)
 • اینوویس(invoice)

فریت بار نمایشگاهی به انگلستان

اگر تولید کننده یک محصول صنعتی و یا هنری هستید و قصد شرکت در نمایشگاه های مورد نظر در انگلستان را دارید، شرکت همراه دژ ایرانیان آماده انجام کلیه مراحل فریت بار نمایشگاهی شما به شهر مقصد است.

مدارک لازم برای فریت بار نمایشگاهی

 • جواز گمرک کالای نمایشگاهی
 • مدارک احراز هویت
فریت بار نمایشگاهی به انگلستان

فریت بار مرجوعی

کالای مرجوعی کالای وارداتی است که قبل از ترخیص از گمرک برای ورود قطعی یا موقت بدلیل مغایر بودن با قوانین گمرکی  و یا انصراف گیرنده با دلایل موجه، اجازه ورود به داخل کشور را نیافته وبه کشور صادر کننده عودت داده می شود.

شرکت همراه دژ ایرانیان این امکان را برای شما صاحب کالای مرجوعی فراهم نموده است تا کالای مذکور رابه  شهر مورد نظر شما در انگلستان بارنامه و ارسال کند.

مدارک لازم برای فریت بار مرجوعی

 • پروانه گمرکی
 • مدارک احراز هویت

مراحل فریت بار  به انگلستان

 1. تماس با شرکت همراه دژ ایرانیان و دریافت مشاوره و هماهنگی های لازم.
 2. حمل بار از منزل، کارخانه، محل تولید و یا شرکت به پایانه صادراتی بار فرودگاه امام خمینی.
 3. بسته بندی کالا در صورت نیاز(بسته بندی بار باید منطبق بر استانداردهای شرکت هواپیمایی باشد).
 4. ارائه مدارک مورد نیاز گمرک و تنظیم فرم های مربوطه(مسافری یا تجاری )و ارائه آن به گمرک.
 5. توزین کالا.
 6. صدور بارنامه، رزرو بار و تسویه حساب هزینه های مالی.
 7. بازرسی کالا توسط حراست پایانه صادرات بار فرودگاه امام خمینی.

در این مرحله کالای شما پذیرش نهایی گردیده و در انتظار برای بارگیری در ظروف بار هواپیمایی و سرانجام ارسال به مقصد یعنی کشور انگلستان است.


بیشتر بخوانید:


هزینه فریت بار به انگلستان

هزینه حمل بار به انگلستان به موارد متعددی مثل: وزن، حجم، ماهیت و شهر مورد نظر  بستگی دارد. همچنین شرکت های هواپیمایی داخلی و خارجی نیز نرخ حمل متفاوتی با یکدیگر دارند. شرکت همراه دژ ایرانیان مناسب ترین نرخ و مطمئن ترین خطوط هواپیمائی را برای حمل کالای شما پیشنهاد خواهد داد.

نکات قابل بررسی و تامل در خصوص فریت بار مسافری و تجاری به انگلستان

ضروری است حداقل یک ماه تا دو هفته قبل از تصمیم ارسال بار به استرالیا با شرکت حمل هوایی همراه دژ ایرانیان تماس گرفته و اطلاعات کامل را دریافت کنید.

گمرک فرودگاه امام خمینی روزهای پنج شنبه، جمعه و تعطیل رسمی تعطیل است.

شنبه تا چهارشنبه 8 تا 17

ساعات غیر اداری

5/5 - (2 امتیاز)
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.