حمل هوایی و ارسال بار به دبی

ارسال بار به دبی و حمل هوایی
آنچه در این مطلب میخوانید

ارسال بار به دبی از طریق خطوط هوایی به دلیل سرعت و امنیت بالایی که دارد برای بازرگانان از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. خدمات حمل هوایی به دبی توسط شرکت همراه دژ انجام می‌شود که به‌صورت گسترده و همه‌جانبه‌ای برای نیازهای مشتریان و بازرگانان طراحی شده است. همراه دژ از درب خانه یا کارخانه شما تا حمل و ترخیص و تحویل به آدرس موردنظر کنار شما خواهد بود.

همراه دژ باتوجه ‌به دارا بود مجوز حمل هوایی از سازمان هواپیمایی کشوری و داشتن تجربه چندین‌ساله مدیران و پرسنل اجرایی، تا کنون همکاری و تعامل مناسبی با صادرکنندگان در صنایع مختلف برقرار نموده و آمادگی ارائه نرخ‌های ویژه و هرگونه خدمات حمل هوایی و تشریفات گمرکی را دارد. این شرکت با دارابودن کادر حرفه‌ای آمادگی مشاوره و خدمات‌رسانی به شرکت‌ها و صادرکنندگان محترم را در ارسال تمامی بارهای تجاری و غیرتجاری دارد.

بسته‌بندی استاندارد، حمل و ترخیص کالا به دبی، خدمات ایر تو ایر(ارسال به فرودگاه دبی و انتقال به سایر نقاط جهان) و ارائه خدمات door to door همه جزئی از خدمات حمل هوایی همراه دژ است. این خدمات به یمن وجود یکی از دفاتر این شرکت در دبی، مطمئن، دقیق و سریع‌تر انجام می‌شوند. همراه دژ با خدمات گسترده و همه‌جانبه خود در کنار کسانی است که نیاز به ارسال کالا به‌صورت هوایی به دبی و سایر نقاط جهان را دارند.

برای مشاوره و بهره‌مندی از این خدمات با کارشناسان ما تماس بگیرید:

ساعات اداری:

ساعات غیر اداری:

ارسال بار به دبی بصورت هوایی

در صورت نیاز، بار شما به‌صورت هوایی برای شما به دبی ارسال می‌شود. پکینگ کالای شما و مراحل گمرکی و اخذ مدارک لازم و سپس بارنامه و حمل کالا توسط ایرلاین‌های مطمئن و برجسته دنیا به عهده شرکت همراه دژ خواهد بود. کارشناسان ما تمامی مراحل را برای شما انجام خواهند داد.

ارسال بار به دبی

راهنمای ارسال بار هوایی تجاری به دبی

برای اخذ مجوز صادرات کالای تجاری، صادرکنندگان نیاز به داشتن کارت بازرگانی در حوزه موردنظر دارند. کلیه اشخاص حقیقی و حقوقی می‌توانند به‌وسیله کارت بازرگانی خود و با خدمات همراه دژ به صادرات کالای خود اقدام کنند. در غیر این صورت می‌توانید با کمک کارشناسان همراه دژ اقدام به صادرات کالای تجاری خود از طریق هوایی نمایید.

اسناد و مدارک باید به‌وسیله مالک کالا یا نماینده قانونی آن هنگام انجام تشریفات گمرکی ارائه شود. در صورت نیاز به هماهنگی و یا انجام مشورت می‌توانید با دفتر شرکت تماس حاصل فرمایید و انجام امور گمرکی صادراتی خود را به این شرکت بسپارید.

اطلاعات موردنیاز برای صادرات کالا به دبی:

 • مشخصات نماینده صادرکننده
 • مشخصات گیرنده کالا در مقصد
 • کشور مبدأ محل ساخت یا تولید کالا (Country of Origin)
 • کشور و آدرس مقصد کالای مورد حمل
 • شرایط معامله و پرداخت و تحویل کالا
 • وسیله حمل، محل بارگیری
 • گمرک محل انجام تشریفات صدور کالا
 • مشخصات محموله (نوع، ابعاد، تعداد بسته‌ها، وزن با ظرف و علامت و شماره)
 • مشخصات کالا (تعرفه، تعداد و مقدار، وزن خالص و ارزش صادراتی کالا)

بیشتر بخوانید:

بسته‌بندی تخصصی کالاهای تجاری

بسته‌بندی یکی از مهم‌ترین مراحل عرضه، مصرف و حمل‌ونقل کالا است. اهمیت بسته‌بندی در موارد متعددی روی کیفیت و محتوای بعضی از مواد را تحت تأثیر قرار دارد. وجود بسته‌بندی مناسب و استاندارد نقش مهمی در حمل‌ونقل بهینه کالاها خصوصاً در بخش صادرات ایفا می‌کند.

کیفیت مطلوب مواد اولیه مورداستفاده در بسته‌بندی، کارایی و ابعاد مناسب بسته‌بندی موجب می‌شود از هزینه حمل‌ونقل محصولات کاسته شود. ویژگی‌های ذکر شده به جلوگیری از اتلاف وقت، سهولت بارگیری، استفاده بهینه از فضای وسایل نقلیه و تسریع در حمل کالاها کمک می‌کنند. کالاهای برخوردار از بسته‌بندی استاندارد در هنگام جابه‌جایی و حمل‌ونقل از خطر آسیب‌دیدگی مصون می‌مانند.

ما می‌توانیم امکانات و ابزار مناسب بسته‌بندی با کیفیت استانداردهای جهانی را در اختیار شما قرار دهیم. شرکت همراه دژ با کادر مجرب در خصوص بسته‌بندی‌های تخصصی بار بخصوص در بخش صادرات تجهیزات صنعتی و کالاهای خطرناک، کالاهای فاسدشدنی و صنایع غذایی و دارو، در خدمت شرکت‌ها و اشخاص حقیقی و حقوقی است.

برای مشاوره و بهره‌مندی از این خدمات با کارشناسان ما تماس بگیرید:

ساعات اداری:

ساعات غیر اداری:

دفتر دبی همراه دژ

از خدمات ویژه ما همراه استقرار تیم مجرب در دفتر شعبه دبی این شرکت است. کارشناسان مجرب همراه دژ در هر دو سوی ایران و دوبی عملاً همه خدمت‌های تجاری را بهبود و تقویت کرده‌اند. با وجود شرکایی که در کشور مقصد دارید، نگران ارسال کالا به کشوری بیگانه نخواهید بود. خدمات تخصصی دفتر بین‌المللی دبی همراه دژ به شرح زیر است:

 • ترخیص کلیه کالاهای وارداتی از ایران به دبی
 • ترخیص و حمل کالاهای ارسال شده از ایران به دبی به‌صورت air to air
 • دریافت کالاهای شرکای تجاری در شهر دبی و ارسال آن از طریق خطوط هوایی به سایر نقاط دنیا
 • دریافت روزانه کالا از طریق خطوط هوایی و ارسال به ایران صورت هفتگی
 • ارائه خدمات door to door

برای ارسال کالا از طریق خطوط هوایی دیگر نگران ریزه‌کاری‌های مراحل نباشید. شرکت بازرگانی همراه  دژ، شما تا ترخیص کالای شما در دبی کنار شما خواهد ماند.

5/5 - (1 امتیاز)
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *